Skocz do zawartości
Warzywo.exe

[ODRZUCONE]Odwołanie gracza Lucky Guy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Lucky Guy
Godzina, data zdarzenia:13:30 30.08.2019r.
Mapa:Office
STEAM_ID / IP:       STEAM_0:1:189043805
Data/czas zdarzenia:ok 13:30 (mapa office)
Dowód(Ss'y/Demko):demko z godz 13:30 mapa:office https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/793118374708812817/42461FDE98508572C7DC3845A3D4D006A6C9C9E0/
Uzasadnienie:Admin o nicku Noname zbanował niesłusznie gracz Lucky Guy z powodem: wh . A więc tak jak zawsze chcieliśmy się pośmiać z Kubuś Puchatek a z racji tego ,że Lucky Guy umie strzelać zawsze Kubuś Puchatek twierdzi ,że ma albo aima albo wh więc i dziś chcieliśmy go trolować ,Kubuś zaczął pisać ,że Lucky Guy ma wh a Lucky Guy zatwierdzal to, oraz kazałem mu napisać , że ma cheaty z cs-chacked.pl (czy coś takiego)  więc napisał a Kubuś Puchatek zaczął wysylaś ss'y do noname więc noname go zbanował proszę o odbanowanie Lucky Guy 
Świadkowie:Nie przykuwałem uwagi do światków ,oni nie są tu potrzebni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uzasadnienie Bana Dla Lucky Gay : Gracz miał wh był sprawdzany przez 2 adminów Mnie i @Namer  Gdy podchodziłem pałace on podchodził gdy odchodziłem on odchodził wychylałem pałace to on drabinkę dawał idealne info i po za tym gracz zbanowany powinien napisać odwołanie. A po banie zacząłeś się czepiać/pruć do Kubusia oto że wysłał mi ss i napisałeś 2 skargi z czego je skopiowałeś i wkleiłeś tutaj.
Świadkowie - Kubuś Puchatek @Namer
Demko - 
http://730.gotv.pro/srv57528/auto0-20190830-125617-1578139737-de_mirage-______Multi-Head.pl________COD_200__CALL_OF_DUTY__BETA__1s1k.dem.zip
SS - image.thumb.png.3fb9c0289c1d486c7631f9df46d4e864.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...