Skocz do zawartości
SoBek

Sobiecin Podanko :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SoBiEcIn.

 

Wiek: 17 wiosen

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Na tym serwie byłem już Adminem .

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Musze sobie przypomnieć ale ogarniałem AmXX normalnie

 

Staż w CS-sie: no długo ponad 3 lata i rok przerwy

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty: Widze jak ludzie nie mają kultury , wyzywają się i klną jak szewc :) Chciałbym żeby ten serwer dostał ze tak powiem troche "starego uroku" :) Minom na schodach , txt i cziterom mówie stanowcze Nie :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: teraz to naprawdę dużo . Czasami prawie caly dzień :)

 

Kontakt: Steam , forum , Ts :)

 

 

 

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SoBiEcIn./80.72.40.110:27008/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


100% na tak gram na cod 200lv juz sporo czasu i wiem ze na serwerze troche podupadła kultura graczy coraz mniej aminow zwraca na to uwage :/ a Sobek zawsze tak jest to napisze zeby ogarneli slownictwo i wyzywanie pomimo tego ze nie ma admina. Poza tym duzo czasu spedza na serwie wiec jest w stanie pomoc w tym zeby na serwerze bylo tak jak ma byc!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

 

 

 

+ Wiek 

 

+ Steam

 

+ zgłasza u@

 

+ Miał admina

 

+ Kultura

 

+ Botek

 

 

 

PS. Myślę, że po przyjęciu tej osoby rekrutację admina można by było zamknąć, ponieważ jest już wystarczająca ilość adminów do pilnowania porządku na serwerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy mamy nadzieję na owocną współpracę. Skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...