Skocz do zawartości
SandaleeQ

większy wybór

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że były już różnorakie mapy typu rats, dust2002, etc. lecz zostały usunięte ponieważ gracze wychodzili wtedy z serwera (?) .
Zdjęcie niżej pokazuje obecną pule map serwera. 
Jak można zauważyć, na 11 map w puli:
-3 to dusty,
-2 to mirage
-zbiór tradycyjnych jak na cod mody map (czyt. eldorado & westwood),
-i mapy z puli turniejowych (office, cache)
Nie oszukujmy się, dust / mirage pojawia się średnio co 2 mapy. 
Więc daje propozycję przywrócenia/ dodania niektórych map do puli serwera (mapy stricte dla cod moda) :
rats 1337 v2  > lepsze ratsy stanowczo od orginału
kabul
dust 2002
arad
school
- mapy z puli turniejowej - Overpass, Inferno, Vertigo, Agency, Train, Nuke, Cobblestone
- mapy po za pulą turniejową - Militia, Italy, Aztec
- małe mapy (czasem się przydadzą gdy jest mała ilość osób na serwerze) - crazyjump


Usunięcie map z puli: mirage_2x2 , dust2_2x2 , dust2_orginal 

Przydała by się większa pula map, nawet jeśli serwer nie jest zasypany osobami aż po brzegi, chociażby dla tego aby nie rzygali cały czas tymi samymi mapami.


wI9TRxK.png

@edit
nie wzrośnie frekwencja serwera jeśli średnio co 2 mapa się powtarza , takie jest moje zdanie, trzymanie serwera tak jak jest obecnie to strzał w kolano, ludzie sami nie przyjdą 

Edytowane przez SandaleeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@SandaleeQ

- Po co usuwać małe mapy? Teraz zaczęła się szkoła i w tygodniu raczej można się spodziewać małej ilości osób. Jestem za zostawieniem dusta i mirage 2x2 ewentualnie dodać mapę crazyjump
- @aquax da się zrobić żeby załóżmy mirage czy dust był grany co np. 5 mapę, żeby nie co 2  ( Tak wiem że to wiąże się z wychodzeniem graczy z tego powodu że nie będzie grana owa mapa ) 
-  Jak narazie nie potrzeba więcej map. Widać że gracze wychodzą jeśli jest jakaś inna mapa poza tymi nazwijmy to STANDARDOWYMI 
- Dlaczego usunąć DUSTA ORIGINAL? Jak dla mnie jedna z lepszych map która fajnie się wpasowała
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktualnie nie będę dodawał więcej map bo widziałem co się działo. Jeżeli mi pomożecie i zaprosicie znajomych, frekwencja serwera się zwiększy to z automatu będę dodawał nowe mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...