Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: h0w?! 
Godzina, data zdarzenia: 05.09.2019r  21:58
Mapa:  De_mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:503876932
Uzasadnienie: Wszedłem na serwer 3Maps CS:GO Zapytałem Sie Dlaczego nie dostałem Bana za "Czitowanie" A tu Cyk I ban od Vask Za Uczciwe Granie. Gratuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@joolz Przepraszam,że się wtrącę ale ban został dany bez powodu na demku z mapy mirage ostatnio wszytsko widać. Gracz powiedział " o jeszcze nie dostałem bana za te czitowanie"zdanie wypowiedziane dla beki ponieważ 1 gracz się na niego skarżył. Admin Vask nir ma żadnych dowodów na usprawiedliwienie bana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak..."h0w" grał na serwerze i spytał się dlaczego nie dostał bana za "czitowanie" mówiąc dalej że gra od kilku dni  na serwerze z "Czitami" a wiem że grał bo sam wtedy grałem i czułem że dziwnie gra. Pytałem się innego admina i mówił że też tak podejrzewał. Nie mam innych argumentów za zbanowanie gracza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Vask napisał:

No to tak..."h0w" grał na serwerze i spytał się dlaczego nie dostał bana za "czitowanie" mówiąc dalej że gra od kilku dni  na serwerze z "Czitami" a wiem że grał bo sam wtedy grałem i czułem że dziwnie gra. Pytałem się innego admina i mówił że też tak podejrzewał. Nie mam innych argumentów za zbanowanie gracza.

Powiem tak ban za słowo "Dlaczego nie dostałem bana za czitowanie" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@aquax zerknij w to... poza tym jeden z Twoich adminow podczas gry na serwerze mowi " BEDE CHCIAL TO CI DAM BANA ZA NADUZYWANIE MIKRO ALBO CZATU, BEDE CHCIAL TO DAM NIE TO NIE" , nie bede rzucal nickami.

Chlopacy sie troche pogubili na moje. Maja pilnowac porzadku , a nie sie panoszyc na serwerze i robic co sie podoba. A jak sie nie podoba to sa dzialy degradacji i wystarczy napisac do wlasciciela serwera ,ze sie nie chce pomagac na serwerze.To nie takie trudne, a lepsze niz dawanie banow dla podbicia sobie ego

Edytowane przez joolz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Vask napisał:

h0w takie oskarżenia że czitujesz

demko, rozpiska. Zglaszasz i dzialamy. Nic trudniejszego nie musisz robic .

Zamykam bo sie robi spam , @aquax  otworz na wyjasnienie .

btw dla mnie UB i admin +1

Edytowane przez joolz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Vask @Alen  byłem w obu przypadkach potwierdzam 1 poczas tego gdy how dostal bana za to ze powiedzial vaskowi ze ma czity w 2 sutuacji jeszli chodzio @joolz bylem w obserwujacych akurat bo poszlem do wc przyszlem i niestety to tez uslyszalem  " BEDE CHCIAL TO CI DAM BANA ZA NADUZYWANIE MIKRO ALBO CZATU, BEDE CHCIAL TO DAM NIE TO NIE" musze powiedziec ze tak było proszę tylko o nie degradowanie ich lecz o ostrzezenie @aquax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...