Skocz do zawartości
Q_Q

BAN Q_Q ZNOWU JA

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystam z hltv, gdyż po obejrzeniu paru rund tego gracza stwierdziłem aima.I demka nie kręciłem.

 

 

 

http://speedy.sh/pGbQe/qq.dem

 

 

 

1 akcja od 20:18 - proszę zobaczyć gdzie celuje gracz i jak nagle celownik nienaturalnie kieruje się na głowę zawodnika.

 

 

 

2 akcja od 20:37 - juz po  chwili kolejna dziwna akcja, pan qq wraz z jakimś ct skanujesz w tą zieloną skrzynkę qq caly czas wcelowany w tamtym kierunku gdy nagle z respa ct wybiega gracz tt i znów proszę zobaczyć ten dziwny ruch tak jakby z automatu headshot.

 

 

 

3 akcja - od 20:55 - w zwolnionym tempie(1/4) widać jak qq mierzy znów koło głowy gracza tt i znów celownik nienaturalnie namierza na głowe i znów headshot.

 

 

 

4 akcja - od 22:03 - znów nie mierzy po głowie a wchodzi headshot.

 

 

 

5 akcja - od 23:03 - kolejna dziwna akcja, 3 headshoty.

 

 

 

6 akcja - od 25:35 do 26:34 - znów bardzo dziwne akcje.Nawet pan Pasialdinho w pewnym momencie pisze "WYJE***E" PO TYM JAK PARE RAZY OD NIEGO DOSTAŁ.I na tym koniec demka na dd2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skorzystam z hltv, gdyż po obejrzeniu paru rund tego gracza stwierdziłem aima.I demka nie kręciłem.

 

 

 

http://speedy.sh/pGbQe/qq.dem

 

 

 

1 akcja od 20:18 - proszę zobaczyć gdzie celuje gracz i jak nagle celownik nienaturalnie kieruje się na głowę zawodnika.

 

 

 

2 akcja od 20:37 - juz po  chwili kolejna dziwna akcja, pan qq wraz z jakimś ct skanujesz w tą zieloną skrzynkę qq caly czas wcelowany w tamtym kierunku gdy nagle z respa ct wybiega gracz tt i znów proszę zobaczyć ten dziwny ruch tak jakby z automatu headshot.

 

 

 

3 akcja - od 20:55 - w zwolnionym tempie(1/4) widać jak qq mierzy znów koło głowy gracza tt i znów celownik nienaturalnie namierza na głowe i znów headshot.

 

 

 

4 akcja - od 22:03 - znów nie mierzy po głowie a wchodzi headshot.

 

 

 

5 akcja - od 23:03 - kolejna dziwna akcja, 3 headshoty.

 

 

 

6 akcja - od 25:35 do 26:34 - znów bardzo dziwne akcje.Nawet pan Pasialdinho w pewnym momencie pisze "WYJE***E" PO TYM JAK PARE RAZY OD NIEGO DOSTAŁ.I na tym koniec demka na dd2.

 

 

Nie zgodzę się z tym, gram w Counter Strike'a min. 5lat.

 

 

 

Mam wyrobiony dobry refleks, oraz pamięć mięśniową.

 

 

 

Czekam na ostateczną opinie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20:18 - B+ przeskok

 

20:38 - B+ przeskok

20:55 - B+/- 

22:04 - B+ 

23:05 B+ przeskok

23:09 ? xD

23:35 Kolejny zonk, B+ raczej jak dla mnie dziwne te przeskoki

 

 

Niby dobre sety ale palą. Piecyk. 20:18 to przykładowy aim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20:18/ +B

20:38/ +B

20:55/  +B

22:04/  +B

23:05/ tu niestety nie widzę modelu

23:09/ No tu to ładnie zaszalałeś +B

23:35/ Tutaj ładnie Ci przeskakuje, szkoda że padłeś :( +B

 

Panu podziękujemy. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

brakub.png

 

Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...