Skocz do zawartości

  R4d3k

  Bywalec

  O R4d3k

  • Ranga
   Wschodząca Gwiazda

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  814 wyświetleń profilu
  1. R4d3k

   1'go Marca obchodzą też imieniny Radosławowie. Pozdrawiam tych, którzy pamiętali czyli nikogo. @edit: @@#RELOP, nie chodziło mi o to, że nie dodałeś. Bardziej chodziło mi o bliskie osoby i rodzinę.
  2. Moje typy to: GuardiaN JW GeT_RiGhT Snax kennyS Ps. Temat zrobiony w złym dziale.
  3. R4d3k

   Zapraszam graczy i adminów do wypowiedzi.
  4. R4d3k

   ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl Uzasadnienie: Zamykam na życzenie autora tematu.
  5. R4d3k

   ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  6. R4d3k

   Dobra, z mojej dobrej chęci zobaczyłem demko i 8:46 i 09:04 mi wystarczy. Papa Panie RPK. Na mieszańcach też się odpalałeś i jednak się nie myliłem.
  7. R4d3k

   ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Uzasadnienie: Brak wymaganych godzin. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
  8. R4d3k

   Jest to Twoje kolejne podanie i widzę, że Ci zależy. Jednak Twoja wcześniejsza aktywność była praktycznie zerowa. Podania nie odrzucam a zamykam na okres 14'tu dni. Jeżeli zobaczę, że Ci zależy i będziesz cały czas aktywny to podanie od razu zaakceptuje, jeśli jednak Twoja aktywność będzie słaba to podanie odrzucę. Także Mojo wykaż się i życzę powodzenia.
  9. R4d3k

   Zapraszam graczy i resztę adminów do wypowiedzi, bo widzę, że zaglądacie w temat a wypowiedzi brak.
  10. R4d3k

   UB!

   ***Wiadomość wygenerowana automatycznie*** Witaj Graczu. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie. Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona. Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana. Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl
  11. R4d3k

   UB!

   09:55 i dalej, ewidentne przeskoki. BEZ UB.
  12. R4d3k

   Dobra robota! Mówisz, że mało się dzieje w e-sporcie? To może zamiast tygodnika zrób miesięcznik? Zbierze się wtedy więcej informacji. PS. Nie wiem czy tylko mi ale nie wczytał się jeden obrazek przy Mousesport.
  ×