Skocz do zawartości
GoldNM

 odrzucone Podanie Gold Nova Master

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gold Nova Master
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na tym serwerze, oraz na 2 innych sieciach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7
Staż w CS-sie: z 6 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ często gdy gram znajdzie sie ktoś łamiący regulamin oraz byłem już tu adminem
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od ilości nauki ale 1-2,5 h staram się robić
Kontakt: Forum 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Gold Nova Master/80.72.40.110:27027/   (w tydzien jest 7h a taki jest wymóg wyęc nie wiem o co ci @MARCIN3K chodzi)

A co do bana to @aquax wyraził zgodę, co napisałem na samym dole tamatu)

@Zielona 9412

@MARCIN3K

@PR@SN4JPER

Na złożenie podania mimo bana pozwolił mi aquax.

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie 

+amx

+/-GT

+wiek 

i wielkim minusem jest ten ban za cheaty. Nawet jeśli kupiłeś steama to istnieje takie coś jak hpp czy vermillion lub zeroware ( cheaty UD na steamie) więc wcale bym się nie ździwił, że dalej odpalony grasz :) 

@GoldNM Serio nie słyszałeś o HPP? Najlepszy ruski legit cheat  od chyba 3-4 lat ud  ud na steamie 

Co do zeroware owszem to jest hvh, ale da się tym grać pod legit :P 

Gracz ma już bana za spalone demko więc admin mu się chyba nie przyda, temat do zamknięcia @aureox

Edytowane przez MARCIN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, MARCIN3K napisał:

Nie 

+amx

-twoje gt leży

+wiek 

i wielkim minusem jest ten ban za cheaty. Nawet jeśli kupiłeś steama to istnieje takie coś jak hpp czy vermillion lub zeroware ( cheaty UD na steamie) więc wcale bym się nie ździwił, że dalej odpalony grasz :) 

 

Zeroware jest cheatem do rage czyli raczej legit sie nie fa grać tym bardziej ,że silent i psilent od dawna jest widoczny na demku/spect

Vermilion ma watermarka (a z tego co wyczytałem to anty-ss dziala do 5 ss'ow wiec co za problem komendą ss'y robić i zrobić ich więcej w jednym czasie ??

hpp o tym nie słyszalem no ale musze sobie to wygooglować 

 

Gt leży ?? mam wymagany próg - 7h / tydzien

 

A co do cheatowania to gdybym cheatowal to byś mnie zbanował już dawno bo nie raz ze mną grałeś na cod 45k więc to troche lipny argument jak dla mnie

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja Ci dam Neutral.

● AMX +

○ Steam jest, więc +

● GT +

Widziałem Cię na serwerze. 7h w tygodniu masz, więc nie widzę problemu. Nie wiem jaka jest historia z Twoim banem, ale życzę powodzenia :D

~ Pozdrawiam

Edit1/2: Po dowiedzeniu się co nie co od obu stron czekam na wyjaśnienie całej sytuacji i wtedy oddam pełny głos. @MARCIN3K @GoldNM jak będzie coś wiadomo to poinformujcie mnie o tym.

Edit2/2: @GoldNM Nie pisz pod swoim podaniem kolejnych postów tylko edytuj stare i tam odpowiadaj.

@SadoS

Edytowane przez Kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie.

Według mnie osoba, która miała bana za cheaty nie powinna zostać adminem. Skoro tak patrzysz na wymagania to nie zapomnij o tym, że admin ma świecić przykładem, a cheaty raczej nim nie są. Poza tym trochę jednak mało grasz, wchodzisz sporadycznie i to pewnie tylko po to by mieć godziny na admina. 

@GoldNM Ja napisałam tylko co na temat Twojego podania uważam, a to, że aquax pozwolił napisać Ci podanie nie oznacza, że tego admina dostaniesz. 

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Rudaaaa napisał:

Ja jestem na nie.

Według mnie osoba, która miała bana za cheaty nie powinna zostać adminem. Skoro tak patrzysz na wymagania to nie zapomnij o tym, że admin ma świecić przykładem, a cheaty raczej nim nie są. Poza tym trochę jednak mało grasz, wchodzisz sporadycznie i to pewnie tylko po to by mieć godziny na admina.

Na złożenie podania mimo bana pozwolił mi aquax. Na serwer wchodze kiedy mam wolny czas,  na serwerze gram bo mam ochotę a nie tylko by mieć admina ...

Admina chce miec abym nie musiał wiecej nagrywac demek aby zgosic kogoś i czekac godzine aby dostał on bana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja jestem na tak (pełne tak) 

+/- gt 

+ steam 

+ byłeś tu adminem 

- duży za bana ale każdy popełnia błędy 

+ amx

+ staż 

+ bardzo często zgłasza na u@ 

Powodzenia :)

 

@SadoS

Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety jestem na nie.

Fakt, każdy popełnia błędy i takie jak miny na bs czy txt można wybaczyć, ale nie czity. Gracz , który używał wspomagaczy nie powinien mieć prawa gry, a co dopiero zostać admiem...

Posada admina może też dać możliwość dalszego grania na "czitach", przecież kto zrobi screeny adminowi?

Osoba na tym stanowisku musi świecić przykładem, a to na pewno nim nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każy z innych adminow może podesłać demko do kogoś z ubt jeśli nadal myśli ,że cheatuje ... Np Marcinek może nagrać demko i mnie zbanować jeśli uważa ,że cheatowałem. Po co robić ss'y skoro Ktoś sądzi ,że cheauje niech podeśle dowody do ubt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...