Jump to content

Rudaaaa

Płeć Piękna

Rudaaaa last won the day on December 31 2020

Rudaaaa had the most liked content!

9 Followers

About Rudaaaa

 • Rank
  Experienced
  Experienced

Recent Profile Visitors

3275 profile views
 1. Też pozwolę wyrazić swoją opinię mimo iż praktycznie nie gram. Jestem za 1 na wielkie tak. Gram czasami, ale zazwyczaj wychodzę dość szybko, bo zwyczajnie w świecie denerwuje mnie jak biega sobie gracz saperem z anihilacją lub sadistickiem i są trzy opcje: albo zabije mnie mina, albo gracz z p90 na max 5 hitów lub jeszcze gracz z rakietami. Jak już to naprawicie to chętnie zacznę grać częściej xd Co do 2 to M4 i AK bym zostawiła tak jak jest. Z anihilacją zrobicie co chcecie, tu nie mam zdania. Jeśli chodzi o 3 to mam takie mieszane uczucia, bo 1k to może być za dużo jak na SG, ale teraz dość szybko da się go zniszczyć.
 2. Według mnie wystarczy zabrać tą klasę oraz vipa adminom i już będzie o wiele spokojniej, bo z tego co pamiętam to najczęstszymi graczami z tą klasą byli admini. Nie jestem za całkowitym usunięciem z tego powodu, że szanse na 45k nigdy nie będą wyrównane, a klas i tak jest mało. Zamiast usuwać klasę można też zakazać perku anihilacja na klasie skrytobójca, kupić premkę strażnik (widzi niewidzialnych) lub perk widzik.
 3. Wypowiem się choć nie gram. Żadnego kupowania perków podczas gdy jest się nieżywym. Chcesz kupić perk to się gdzieś schowaj (nie zapominając o tym, że masz wykonywać cele mapy). Wszystko byście chcieli, żeby było jak najłatwiej, a później dziwicie się, że graczy nie ma. Gracie tymi skryto i jeszcze perki chcecie kupować non stop. Dajcie spokój.
 4. Jestem na tak. Jeśli chodzi o pomysł z tą bronią to byłaby spoko, ale według mnie powinno to być jakieś 1/9-10 (jest to w pewnym sensie nagroda za wbicie 45k, a jak wiemy exp jest mniejszy niż na starym silniku, więc trzeba będzie grać dużo by wbić max. lvl). Rakiety oczywiście też można dodać, bo tylko 2 klasy zwykłe mają rakiety (bombardier 2 i sadistic 2). Deagl na +. Co do widoczności to ja bym nie dodawała, ale jakieś skoki/ ubranie wroga (bez respienia się na respie wroga). Co do perku Skunksika jestem na nie. Jest anihilacja, więc jak dla mnie ona wystarczy.
 5. Neutral (chyba, że co do wieku oszukałeś to jestem na nie) - steam -/+ wiek (nie chcę mi się w to wierzyć, że 17 i brak mutacji ) + gt + staż
 6. Nazwa osiągnięcia: Trzy lata Dowód: https://multi-head.pl/profile/43130-rudaaaa/
 7. Nazwa osiągnięcia: Mistrz grania na serwerach Dowód: https://cache.gametracker.com/player/Rudaa/80.72.40.110:27027/
×
×
 • Create New...