Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

Rudaaaa

Płeć Piękna

Ostatnia wygrana Rudaaaa w dniu 31 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają Rudaaaa punkty reputacji!

O Rudaaaa

 • Tytuł
  Debiutant

Ostatnie wizyty

2 443 wyświetleń profilu
 1. Rudaaaa

  Też pozwolę wyrazić swoją opinię mimo iż praktycznie nie gram. Jestem za 1 na wielkie tak. Gram czasami, ale zazwyczaj wychodzę dość szybko, bo zwyczajnie w świecie denerwuje mnie jak biega sobie gracz saperem z anihilacją lub sadistickiem i są trzy opcje: albo zabije mnie mina, albo gracz z p90 na max 5 hitów lub jeszcze gracz z rakietami. Jak już to naprawicie to chętnie zacznę grać częściej xd Co do 2 to M4 i AK bym zostawiła tak jak jest. Z anihilacją zrobicie co chcecie, tu nie mam zdania. Jeśli chodzi o 3 to mam takie mieszane uczucia, bo 1k to może być za dużo jak na SG, ale teraz dość szybko da się go zniszczyć.
 2. Rudaaaa

  3, 7, 14, 19, 21, 39
 3. Rudaaaa

   zamknięty

  1, 3, 14, 19, 25, 39
 4. Rudaaaa

   zamknięty

  Według mnie wystarczy zabrać tą klasę oraz vipa adminom i już będzie o wiele spokojniej, bo z tego co pamiętam to najczęstszymi graczami z tą klasą byli admini. Nie jestem za całkowitym usunięciem z tego powodu, że szanse na 45k nigdy nie będą wyrównane, a klas i tak jest mało. Zamiast usuwać klasę można też zakazać perku anihilacja na klasie skrytobójca, kupić premkę strażnik (widzi niewidzialnych) lub perk widzik.
 5. Rudaaaa

   zamknięty

  Wypowiem się choć nie gram. Żadnego kupowania perków podczas gdy jest się nieżywym. Chcesz kupić perk to się gdzieś schowaj (nie zapominając o tym, że masz wykonywać cele mapy). Wszystko byście chcieli, żeby było jak najłatwiej, a później dziwicie się, że graczy nie ma. Gracie tymi skryto i jeszcze perki chcecie kupować non stop. Dajcie spokój.
 6. Rudaaaa

   zamknięty

  Jestem na tak. Jeśli chodzi o pomysł z tą bronią to byłaby spoko, ale według mnie powinno to być jakieś 1/9-10 (jest to w pewnym sensie nagroda za wbicie 45k, a jak wiemy exp jest mniejszy niż na starym silniku, więc trzeba będzie grać dużo by wbić max. lvl). Rakiety oczywiście też można dodać, bo tylko 2 klasy zwykłe mają rakiety (bombardier 2 i sadistic 2). Deagl na +. Co do widoczności to ja bym nie dodawała, ale jakieś skoki/ ubranie wroga (bez respienia się na respie wroga). Co do perku Skunksika jestem na nie. Jest anihilacja, więc jak dla mnie ona wystarczy.
 7. Rudaaaa

   zamknięty

  1,3,7,19,25,39
 8. Rudaaaa

  Dzięki !
 9. Rudaaaa

   odrzucone

  Neutral (chyba, że co do wieku oszukałeś to jestem na nie) - steam -/+ wiek (nie chcę mi się w to wierzyć, że 17 i brak mutacji ) + gt + staż
 10. Rudaaaa

   dodane

  Nazwa osiągnięcia: Trzy lata Dowód: https://multi-head.pl/profile/43130-rudaaaa/
 11. Rudaaaa

   zamknięty

  O
 12. Rudaaaa

  +1 all
 13. Rudaaaa

  +100 all
 14. Rudaaaa

   zamknięty

  3, 7, 14, 19, 25, 39,
 15. Rudaaaa

   dodane

  Nazwa osiągnięcia: Mistrz grania na serwerach Dowód: https://cache.gametracker.com/player/Rudaa/80.72.40.110:27027/
×
×
 • Dodaj nową pozycję...