Skocz do zawartości

  Rudaaaa

   Świeżak

  1 obserwujący

  O Rudaaaa

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  807 wyświetleń profilu
  1. Rudaaaa

   Jestem na nie. Szczególnie, jeśli chodzi o Twoją kulturę. Poprawiłeś ją w przeciągu kilku tygodni ? Ty chyba nie wiesz, że tydzień ma 7 dni, bo jeszcze 12 listopada napisałeś, że Dawid to kur*a. Ogólnie z początku nie wiedziałam, że to chodzi o niego, bo zauważyłam tylko tekst "Nie wiesz, że to największa kur*a na serwie?" Sprawdziłam później specjalnie HLTV, bo wiem, że kilka dni wcześniej też go obrażałeś i akurat znalazłam co pisałeś. Jeśli chodzi o Babę to nie banował Cię wtedy za to, tylko dlatego, że go o to poprosiliśmy, że i tak było mało graczy. de_eldorado0001.bmp de_eldorado0002.bmp de_eldorado0003.bmp
  2. Rudaaaa

   Nick: Rudaa Link z GT: https://cache.gametracker.com/player/Rudaa/80.72.40.110:27027/ Klasa Premium: XXL na zawsze Dodane.
  3. Rudaaaa

   Twój nick podczas grania: Rudaa Godzina, data zdarzenia: przed chwilą Mapa: cs_max Link do screenów: https://www63.zippyshare.com/v/gQBKFC24/file.html STEAM_ID / IP: [AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1367844259 '
  4. Rudaaaa

   Dalej nie mogę. Jeśli chcę wejść na swój nick to wyskakuje, że nieprawidłowe hasło. Natomiast, gdy zmienię nick jest napisane, że jestem zbanowana. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : barwy wwwe [AMXBans] Reason : ' Cheatujesz [WYJASNIJ] Multi-Head.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1741147069 ' [AMXBans] Your IP : ' ' [AMXBans] =============================================== Error: server failed to transmit file 'gfx/career/icon_!.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/icon_!-bigger.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/icon_i.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/icon_i-bigger.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/icon_skulls.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/round_corner_ne.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/round_corner_nw.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/round_corner_se.tga' Error: server failed to transmit file 'gfx/career/round_corner_sw.tga' Error: server failed to transmit file 'resource/TutorScheme.res' Error: server failed to transmit file 'resource/UI/TutorTextWindow.res' Kicked : You are BANNED. Check your console.
  5. Rudaaaa

   Próbowałam już, nie mogę
  6. Twój nick podczas gry: Rudaa Godzina, data zdarzenia: 02.07.2018r., godzina 18:50 Mapa: --- STEAM_ID / IP: [STEAM_2:0:137380974] 195.117.211.102:27005 Uzasadnienie: Ostatnio chcąc wejść na serwer wyskoczyło mi, że zostałam zbanowana. Sprawdziłam na stronce i okazało się, że ban jest z 10 lutego, a nick, na którym jest ban nie należy do mnie. Z początku myślałam, że to tylko jakiś błąd, ponieważ wcześniej cały czas mogłam grać normalnie, tylko teraz wyskoczyło mi o tym banie. Server # 28 [AMXBans] =============================================== [AMXBans] You are banned from this Server! [AMXBans] You are permanently banned. [AMXBans] Banned Nickname : barwy wwwe [AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na Multi-Head.pl ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1741147069 ' [AMXBans] Your IP : ' 195.117.211.102 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : You are BANNED. Check your console.
  ×