Skocz do zawartości
Harpunonosy

Sprawdzanie..

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Propozycja jest taka.. Potrzeba osoby a dokładnie  admina, admina który wchodząc na serwer będzie zmienił nick i udawał zwykłego gracza aby sprawdzić czy aby rzeczywiście każdy gra tak jak powinien, pomysł jest o tyle fajny że nic nie kosztuje a wymaga inicjatywy kogoś... Z góry pozdrawiam Administracje i oczywiście Marcinka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


EDIT

Jednak możesz mieć trochę racji bo większość jednak wie, że mam admina i jak wchodzę na specta to mogą się domyślać, że na nich patrzę :) 

Będę starał się tego trzymać :D 

Edytowane przez MARCIN3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wsm to może mieć sens najlepiej jakby wchodził przez nonsteama bo z reguły adm ma steama, a cheater z większym iq niż 30 sprawdza komendami czy nie ma czasem jakiegoś steama na serwie (ja bym tak robił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomysł wam rzuciłem wykorzystajcie go, bo tak jak mnie często sie posądza to łatwo można zweryfikować  to czy gram normalnie czy jak buc.. I proszę sie przyglądać Jasiliemu bo pan jest dziwny, a dlatego że ostatnio graliśmy na fy_snow  ja commandor z plaszczem snajpera a on commandor z betonowym i wszystko byłoby spoko gdyby nie to że gdzie nie przykampiłem (a kampiłem bo coś mi przeszkadzało w jego grze) tak więc kampiłem to byłem niewidzialny i cienia też nie było widać i jak sie każdy domyśli każdą moją kampe "odgadywał" albo wiedział i walił rakietka i od razu strzelał, najpierw zabijał dwóch bo graliśmy we 3 a potem magicznym sposobem puszczał rakietke gdzie stałem, albo kilkukrotnie przebiegał udając że mnie nie widzi a po chwili za ściany gdy już przebieg puszczał rakiete. Jest to o tyle warte przemyślenia ponieważ ja na początku zostałem "sprawdzony" poprzez ssy a ten pan gra sobie od jakiegoś czasu i nie został sprawdzony.. To nie jest ból du*y bo gdyby nie ta sytuacja wyżej to nawet bym sie nie odzywał... Z góry śle pozdrowienia i dziękuje za uwagę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, Harpunonosy napisał:

Pomysł wam rzuciłem wykorzystajcie go, bo tak jak mnie często sie posądza to łatwo można zweryfikować  to czy gram normalnie czy jak buc.. I proszę sie przyglądać Jasiliemu bo pan jest dziwny, a dlatego że ostatnio graliśmy na fy_snow  ja commandor z plaszczem snajpera a on commandor z betonowym i wszystko byłoby spoko gdyby nie to że gdzie nie przykampiłem (a kampiłem bo coś mi przeszkadzało w jego grze) tak więc kampiłem to byłem niewidzialny i cienia też nie było widać i jak sie każdy domyśli każdą moją kampe "odgadywał" albo wiedział i walił rakietka i od razu strzelał, najpierw zabijał dwóch bo graliśmy we 3 a potem magicznym sposobem puszczał rakietke gdzie stałem, albo kilkukrotnie przebiegał udając że mnie nie widzi a po chwili za ściany gdy już przebieg puszczał rakiete. Jest to o tyle warte przemyślenia ponieważ ja na początku zostałem "sprawdzony" poprzez ssy a ten pan gra sobie od jakiegoś czasu i nie został sprawdzony.. To nie jest ból du*y bo gdyby nie ta sytuacja wyżej to nawet bym sie nie odzywał... Z góry śle pozdrowienia i dziękuje za uwagę.. 

I tu się mylisz. Jasille miał robione SS'y bodajże od @Zielona 9412 były one czyste :)

Kiedyś ja mu się też przyglądałem i wyglądał czysto jednak jeśli uważasz, że gra odpalony nagraj demko i napisz temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj ja nie uważam tylko opisuje sytuacje, gdyby nie sytuacja ta,to nie miałbym żadnego problemu, jak miał robione no to super ale zacznijcie sie nam przyglądać po cichu bo naprawdę źle to wyglądało jak ja niewidzialny stoje (kampie) a on takie rzeczy.. Nie mi osądzać tylko oceniać jak dla mnie wyglądało to jednoznacznie albo soft albo wh, bo chciałbym dołożyć do tego że na kolejnej mapie jak grałem cs_max grałem jarem to wyobraź sobie że już tak świetnie nie widział, to samo mapa de_westwood jakiś tam, też grałem nim i też mnie nie widział.. Więc tak jak dałem pomysł wykorzystajcie go dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie lepiej zrobić tak, że poprosić kogoś z wyższej o dodanie admina na nsa bez vipa jeśli admin ma vipa? Ja specjalnie pobrałem nsa, żeby sprawdzić dolarka który ssów od @No Pr0blem'a nie wstawił. 

(Pobrałem modele i wkleiłem do nsa, iq -201 :kappa-ross:)

Pozdro :3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...