Skocz do zawartości
asassin432

Games Clash Masters! Mamy Wygranego!

Rekomendowane odpowiedzi

@elo elo 350 We pan zamknij ;)

Tegoroczne Games Clash Masters odbędzie się w Gdyni i będzie trwało od pt., 20 września 2019 – niedz., 22 września 2019.

Drużyny biorące udział w turnieju:

- BIG (zaproszenie)

- FURIA (zaproszenie)

- DreamEaters (zaproszenie)

- Syman Gaming (zaproszenie)

- X-kom Ago (zaproszenie)

- Illuminar Gaming (Zwycięstwo na Meet Point 2019)

- Aristocracy (zaproszenie)

- Sprout (Wygrana w Europejskich kwalifikacjach do turnieju)

Zaproszone na turniej zostało zaproszone także AVANGAR, lecz niestety musieli oni odmówić udziału, ponieważ zawodnicy są "zmęczeni" po wygranym Blast Pro Series i po Majorze.

 

Grupa A:                                                                                                                                                                Grupa B:

Aristocracy                                                                                                                                                            FURIA Esports

Sprout                                                                                                                                                                     X-kom Ago

DreamEaters                                                                                                                                                          Illuminar Gaming

Syman Gaming                                                                                                                                                      BIG

 

Z każdej grupy awansują tylko dwa zespoły!

Pierwsze mecze w Piątek.

Terminarz spotkań:

BIG - FURIA   10:00 20/09 

DreamEaters - Syman Gaming 10:00 20/09 

X-kom Ago - Illuminar Gaming 11:30 20/09

Aristocracy - Sprout 11:30 20/09

Możecie podawać swoje typy w komentarzach. Ja osobiście liczę na moją ulubioną drużynę czyli Aristocracy! A wy na kogo liczycie, kto wygra turniej?

Grupa A

10:00 DreamEaters DreamEaters_logo2018.png 16:9 syman_logo2018.png Syman Gaming Mirage

Grupa B

10:00 BIG big_new.png 7:16 Furia.png FURIA Esports Overpass

Grupa A

11:30 Aristocracy Aristocracy_logo.png 10:16 sprout.png Sprout Mirage

Grupa B

11:30 x-kom AGO xkom_ago_logo.png 13:16 illuminar_logo2019.png Illuminar Gaming Inferno

Mecz wygranych grupy A

13:00 DreamEaters DreamEaters_logo2018.png 9:16 sprout.png Sprout Dust2

Mecz wygranych grupy B

13:00 FURIA Esports Furia.png 14:16 illuminar_logo2019.png Illuminar Gaming Vertigo

 

Grupa A

10:00 DreamEaters DreamEaters_logo2018.png 16:9 syman_logo2018.png Syman Gaming Mirage

Grupa B

10:00 BIG big_new.png 7:16 Furia.png FURIA Esports Overpass

Grupa A

11:30 Aristocracy Aristocracy_logo.png 10:16 sprout.png Sprout Mirage

Grupa B

11:30 x-kom AGO xkom_ago_logo.png 13:16 illuminar_logo2019.png Illuminar Gaming Inferno

Mecz wygranych grupy A

13:00 DreamEaters DreamEaters_logo2018.png 9:16 sprout.png Sprout Dust2

Mecz wygranych grupy B

13:00 FURIA Esports Furia.png 14:16 illuminar_logo2019.png Illuminar Gaming Vertigo

Mecz przegranych grupy A

14:30 Syman Gaming syman_logo2018.png 1:2 Aristocracy_logo.png Aristocracy
Vertigo 12:16
Inferno 16:6
Mirage 17:19

Mecz przegranych grupy B

14:30 BIG big_new.png 2:0 xkom_ago_logo.png x-kom AGO
Dust2 28:25
Nuke 16:12

Decydujący mecz grupy A

18:00 DreamEaters DreamEaters_logo2018.png 0:2 Aristocracy_logo.png Aristocracy
Vertigo 4:16
Overpass 9:16

Decydujący mecz grupy B

18:00 FURIA Esports Furia.png 2:0 big_new.png BIG
Train 16:9
Nuke 16:13
             
 
             
 
             
 
             
21 września

Półfinał

12:30 Sprout sprout.png 2:1 Furia.png FURIA Esports
Inferno 9:16
Mirage 16:8
Train 16:13
16:00 Illuminar Gaming illuminar_logo2019.png 2:1 Aristocracy_logo.png Aristocracy
Mirage 16:10
Overpass 12:16
Nuke 16:13
22 września

Wielki finał

13:30 Sprout sprout.png 0:3 illuminar_logo2019.png Illuminar Gaming
Mirage 13:16
Overpass 14:16
Train 12:16

 

 

Wielkim wygranym turnieju zostaje ekipa Illumiar Gaming!!! Pokonali oni ekipę Sprout aż 3:0!!!

Paweł "innocent" Mocek został MVP turnieju!!!!

GG

 
             
     
 
 
     

 

     
     
     
     
     

Źródło:

http://gamesclash.pro/

 

Broadcast Team

 

Filip
„Testree”
Mątowski

Host Sceny

 

Olek
„Vuzzey”
Kłos

Komentator

 

Łukasz
„Prawus”
Ganczewski

Komentator

 

Adam
„Destru”
Gil

Komentator

 

Łukasz
„Hermes”
Pożyczek

Komentator

 

Andrzej
„Śledziu”
Śledź

Host Analizy

 

 

Edytowane przez asassin432

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale "Zostaw reputację to zrobię aktualizację " jest nie na miescu, jak ktoś da, to da, nie to nie ;)

Jestem za drużyną Taza, pozdro :D

// Na prośbe autora

 

Edytowane przez elo elo 350

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...