Skocz do zawartości
Ran

Pytanie za razem proźba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dało by rade dodać broń do sanitariusza typu mp5,TMP,mac10,p90 ?Ponieważ sanitariusz ma flamasa co ma 25 naboi z tego tylko 3 magazynki zabija się 3 i ammo nie ma np taki cyber ma 2 bronie,stalker też ma 2 bronie 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam, że klasa ma również 1/7 na natychmiastowe. Ale dalej jestem za dodaniem bezlik ammo(nie kończąca się ilość magazynków) do każdej klasy i to by rozwiązało zarówno problem Rana jak i wielu graczy ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dodam, że klasa ma również 1/7 na natychmiastowe. Ale dalej jestem za dodaniem bezlik ammo(nie kończąca się ilość magazynków) do każdej klasy i to by rozwiązało zarówno problem Rana jak i wielu graczy ;)

 

 

 jestem za

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic nie będzie na razie w klasie grzebane. Od pewnego czasu doszedłem do wniosku ze dać wam palec to rzucicie się na całą rękę. 

 

Dajcie spokój to COD 200 a nie COD 801 czy 45k , zamiast płakać nad zmianami klas premium to byście pomyśleli nad zwykłymi klasami którymi gra ponad 50% serwera. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...