Skocz do zawartości

  eR.

  Donator

  O eR.

  • Ranga
   Bywalec
  • Urodziny 27.07.1989

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. eR.

   Owszem ja nie mówię że nie ale nie wydaje się wam to już nudne ? Wiem Mati ma 15 minut samochodem i połowa podobnie ale tak patrząc na to co ja wrzuciłem to myślę że każdy mniej więcej miałby po równo km Spoko chcecie Krzętów nie ma problemu tylko ja w takim bądź razie odpadam bo pewnie dojechałbym wy.... jak koń po westernie " Wypiłbym 5x 50ml " i spać. Sobota nie za bardzo do picia bo w niedzielę trzeba jechać " A kaca mam naprawdę porządnego " . Reasumując : Lipa jak dla mnie
  2. eR.

   https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=skorz%C4%99cin%20domki&rflfq=1&rlha=0&rllag=52459759,17875007,1436&tbm=lcl&tbs=lf:1,lf_ui:2&rlfi=hd:;si: Polecam bardziej w tej okolicy bo mi się nie uśmiecha jechać przez całą Polskę w piątek bo zazwyczaj są powroty kierowców z zagranicy i ciężko mi przykładowo będzie tam dojechać w 8 godzin gdzie mam 500 km.
  3. 646 http://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27008
  4. eR.

   Nick z TS3: eR. Kto zawinił (ewentualnie): Nie wiem kto ale ktoś mi podpierniczył " Podglądacza " Czas zaistniałej sytuacji: wczoraj zaginął Opis problemu i dowód: Ni z gruchy ni z pietruchy zostałem pokarany i został mi odebrany podglądacz. Chciałbym się tylko dowiedzieć kto był tak wspaniałomyślny i mi ją zabrał bez informowania mnie.
  5. eR.

   Tomaszu dla ciebie żebyś mógł mnie zje.....ać Post nic nie wnoszący Ale ogólnie widzę że gość ewidentnie leci w ch.... i nie zobaczycie z pewnością żadnego demka. Pozdrawiam "Dziadek"
  6. eR.

   Tomaszu dla ciebie żebyś mógł mnie zje.....ać Post nic nie wnoszący Ale ogólnie widzę że gość ewidentnie leci w ch.... i nie zobaczycie z pewnością żadnego demka. Pozdrawiam "Dziadek"
  7. Witam chciałbym prosić o dodanie 2 rang na Ts.... Nocy Marek i Dziadek Jak się da to z miłą chęcią przyjmę to na klatę
  8. 475 :-***** http://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27008
  9. eR.

   Jestem na TAK Aktywny na serwerze Aktywny na ts Aktywność na [email protected] wzorowa Poza tym bezkonfliktowy gracz nie przypominam sobie abym miał z nim problemy. Więc nie widzę przeszkód aby dostał okres próbny na tydzień lub dwa to już nie moja decyzja.
  10. Dobrze rozumiem że jestem burakiem ?? Bo z twojej odpowiedzi wnioskuję że dotychczasowi admini nimi są ?
  11. Moim zdaniem nie nadajesz się na stanowisko Admina skoro jako gracz już nie raz udowodniłeś jaki jesteś problemowy. Po 2 jako gracz nie raz obrażałeś adminów. Po 3 inni gracze są przez ciebie notorycznie obrażani jak nie na say'u to przez micro. Więc jestem na NIE a co góra z tym zrobi to już ich sprawa
  12. 412 :**************************
  ×