Skocz do zawartości

Podanie na Admina Comeback Kanron aka Sextasy :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kanron
Wiek: 26
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na naszym wspaniałym COD MOD 400 x2 czas ok. pół roku x2 oraz kilka innych serwerów :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę że spokojnie 7-8 :)
Staż w CS-sie: Bawię się w tą grę 9 lat :)
Steam / NonSteam: Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198055279821/
Dlaczego Ty: Dlaczego Ja ? hmm . Nie będę sie tutaj rozpisywać jak w poprzednich 2 podaniach :D Krótko i na temacik , gram po pracy godziny pożno wieczorne , często brakuje np o 2 w nocy adminów gdy pojawiają sie nieciekawe osoby :D chciałbym wrócić w szeregi jak za starych dobrych czasów :D Myślę że nikogo nigdy nie zawiodłem a jak zawiodłem to może trzeba dać szanse na nowy start ? :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Spokojne minimalne 3 h :) maximum nocka ;)
Kontakt:Facebook , Telefon , MSG , STEAM :)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kanron/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez Kanron aka Sextasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM ŻE NA SWOJE PODANIE SIE NIE ODPOWIADA , ale jak juz jesteście na NIE "Młodziaki" to chociaż zacznijcie grać na serwerze , żeby miedzy godziną 22-04.00 grało jak najmniej odpalów a wtedy  możemy pogadać :) frekwencja serwera spada właśnie w tych godzinach pozdrawiam , odezwe się za 1-2 tyg .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wracasz, ale nie z takim GT, troszkę kłamiesz w podanku :p

Znany i lubiany moze i jesteś (pomimo zepsucia nuke :keepo:

Raczej 19 lat w csa XD

Za 2 tygodnie wróć i popraw podanko i kulturę, to będę na tak, pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam twoje podanie do końca tygodnia, popraw swoje GT. Nie powinno być tak, że spędzasz tylko 2-3dni w tygodniu na serwerze, staraj się to poprawić, a w poniedziałek otworzę twoje podanie ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...