Skocz do zawartości
JustBot

 zamknięty Skarga Na Admina - WarNinG1

Rekomendowane odpowiedzi

Data/czas zdarzenia: 01.10.2019 godz. 17:30
Nick Admina/Gracza: WarNinG1
Dowód(Ss'y/Demko): demko jest jeszcze nagrywane, zalacze je gdy bedzie gotowe
Uzasadnienie: Dostalem perm bana za multikonto, mimo tego ze od miesiaca gram na tym samym koncie (na tym serverze), admin mogl zmylic sie zmiana nicku i avataru, ale powinien chociaz sprawdzic poprzednie nicki, prosze o unbana, dziekuje :)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje poprzednie konto zostało rozpisane na wh, a Ty grałeś na nowym nicku, więc dostałeś bana za multikonto :) 

 

@MARCIN3K przecież Ty sam rozpisałeś go na wh XDD Pozdro

Zaraz zaraz, skoro zostałeś odbanowany, to powinno być to wklejone do tamtego tematu, mało tego odbanował Cię jeden z adminów serwera, a nie @aquax, czy @LOLSON

Dodam do tego jeszcze to, że w tym czasie kiedy Cię banowałem był wcześniej admin @MemesiO, który po tym jak Cię zbanowałem twierdził, że nie ma bana za AB ;) 

A Ciebie @MARCIN3K, abyś dodał znów bana do tamtego konta o nazwie VAC________*** http://mhpoch.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=VAC&advType=name

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo tego dostalem od niego bana, w takim razie taka sytuacja nie powinna miec miejsca, zajmijcie sie tym

 

@WaRninG1 Dostalem unbana bo gram na tym serverze baaaaardzo dlugo, i obecna administracj aservera wie, ze nie jestem odpalony, jedyny placzesz, bo cie zabijam :) 

 

Jest mi naprawde przykro ze tacy ludzie jak ty maja wladze zeby zablokowac mi dostep do rzeczy, ktora sprawia mi przyjemnosc, ogarnij sie i daj mi jak czlowiekowi grac w gre, jestes czlowieku przywalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, JustBot napisał:

@WaRninG1 Dostalem unbana bo gram na tym serverze baaaaardzo dlugo, i obecna administracj aservera wie, ze nie jestem odpalony, jedyny placzesz, bo cie zabijam :) 

Nie możliwe abyś dostał UB będąc spalonym :) 

Druga sprawa tak jak @WaRninG1 napisał grałeś na innym nicku w skrócie AB (aktywny ban) :) 

Ban zostaje ;) 

Temat do zamknięcia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O CO WA MCHODZI JAK SPALONY DOSTALEM BANA BO ZABILEM 3 OSOBY STRZALEM W GLOWE NA ROZGRZEWCE XD

 

 

osoby GRAJACE ze mna wiedza ze nic nie mam, prosze was ogarnijcie sie

 

To jest naprawde nei w porzadku to co robicie, znam tu 9/10 servera i nie chce zmieniac serverowni bo zabilem jakiegos placzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...