Skocz do zawartości
Rafi_wola

 zamknięty Radar

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, ostatnio radar pokazuje przykładowo że ktoś z naszych jest na długiej od strony respa tt, wychodzę przez anarchię na długą a tam nikogo nie ma, a wylatuje na 5 ludzi z kosa trochę komicznie to wygląda;p. Coś da się zrobić? Wieku ludzi się na to skarży ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielu ludzi bo słyszałam u nas o 5  może max 8 takich przypadkach. Nie powiem bo też miałam z 3 lata temu jak nie więcej taką akcje gdzie radar pokazał mi przeciwnika zamiast mojego tyle, że nie grałam u siebie i nie na moim serwerze. I za każdym razem jak słyszę, że radar pokazał przeciwnika to od razu nasuwa mi się pytanie co Wy tam w te swoje "ceesy" pchacie, że oprócz skaczących celowników i dziurawych ścian to Wam jeszcze radary świrują. A być może takich osób jest więcej a nie mówią o tym głośno bo coś było jednak kombinowane? :)  Ja jak pobrałam cs'a x wieku temu tak gram i na tyle godzin ile mam przegrane a trochę ich jest to nigdy u siebie mnie radar nie zmylił i nie pokazał przeciwnika. Więc nie wydaje mi się żeby wina tkwiła w serwerze. Ale popytam, poczytam o ile będzie co i być może znajdzie się odpowiedź dlaczego tak się dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jeszcze nigdy żadnego problemu z radarem nie miałam, Ty się po prostu bocie nie znasz na radarze albo coś bierzesz i źle widzisz. ;) A tak na poważnie, to z mojej strony, to mogę wtrącić swoje trzy grosze, że praktycznie zawsze patrzę na radar żeby wiedzieć co i jak, no i zawsze tam gdzie mi pokazuje moich tam też są, więc najwidoczniej nie każdy ma z tym problem. Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Popytałam tu, popytałam tam.... nawet wuj Gogel nie ma bladego pojęcia jaka może być tego przyczyna. I z tego co mi wiadomo to taka sytuacja zdarza się raz na entą rundę więc nie powinno to być aż takie utrudnienie ;) Jeśli kiedyś się znajdzie rozwiązanie  zostaniesz o tym poinformowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...