Skocz do zawartości
Sosya

Prezenty pod Choinkę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszysykich serdecznie tak jak i administratorów serwera jak i zwykłych graczy :D powodem tematu jest abyś my sobie wręczyli prezenty z powodu z bliżajacych się ŚWIĄT!. Oczywiście prezenty to jak nic innego jak  skiny,  sam osobiście uszcześliwiłem ddzisiaj 3ech  graczy wręczając im skiny które mi dzisaj dropnęły. Myślę że to nie jest głupi pomysł a administracja go przyjmie  :D

 

 

 

więc zaczynamy zabawe :D oczywiście ostatnie zdanie należy do administracji.

 

 

 

regulamin

 

 

 

na oszustwo administracja myślę ze już coś tam wymyśli :P

 

 

 

można by dopisać informację do  advertisements

 

 

 

Wzór.

 


Prezent

 

daj/ skin:

 

nick:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem  że chodzi ci o to że gdy komuś damy skin to zamiast pisać

 

"Dostałeś od gracza karabin..." to "Dostałeś od gracza prezent w postaci karabinu... z okazji nadchodzących ŚWIĄT !"

 

 

 

Jeśli dobrze cie rozumiem to wystarczyło by tylko zmienić info w pluginie. Chyba że prawa autorskie im na to nie pozwalają ale skorą mają wykupioną licencje to chyba mogą :)

 

 

 

Ale to już zależy od administracji. Myślę że fajnie by to wyglądało . Taki miły  gest  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm jeżeli gracze sami chcą sobie robić prezenty my nic do tego nie mamy, tylko żeby później nie było wielu tematów z przypadkami oszustów. 

 

Ale jeżeli już o to chodzi można zastosować oszustwo = ban na określony czas (wszystko musiałoby być udokumentowane) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...