Skocz do zawartości
LuiGGGG

 zamknięty Zmiana regulaminu, celowy Ban? LuiG

Rekomendowane odpowiedzi

Elo elo,

 

Zwracam się z uprzejmym i ciekawym pytaniem kiedy to nagle nastąpiło dodanie punktu 24 do regulaminu serwera bo jestem święcie przekonany, że jeszcze 3 dni temu go nie było :))? I jakim prawem zostałem instant zbanowany za "expienie na afkach" ? :)


Pozdrawiam LUIG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie żeby coś, ale punkt ten został 3/4 dni temu wprowadzony. @Baniatowaty zapewnie wie dokładniej.

Co do bana to on był ZAPEWNE słuszny, skoro admin Cię zbanował za expienie na afkach, to Twój przeciwnik stał afk i posiadał tajemnice śmierci 1/1 a Ty go zabijałeś. Jeśli był on Twoim zdaniem nie słuszny, to dlaczego się nie odwołaleś? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten pod punkt powstał po to aby nie expić na gościu który dostał tajke śmierci 1/1 i sobie poszedł. Widziałem nie raz przypadki gdzie jakiś świerzak dostawał od doświadczonych graczy tajke śmierci i dzięki niemu mogli sobie nabijać expa wzywając ksy i robiąc questy, a on biedny wychodził na afk bo nie miał zamiaru tak grać i dalej wszyscy mogli na nim fragować.

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć,

@Baniatowaty Ostatni raz w nocy grałem z piątku na sobotę, więc przed wprowadzeniem danego punktu. Reszte czasu spędziłem z dziewczyną i wydaje mi się, że zbyt wiele przez weekend nie grałem. Wczoraj wszedłem wieczorem, żeby sobie pograć + grałem ninją na której mam 50 lvl i z miejsca złapałem bana. 

 

Skoro punkt został wprowadzony w sobotę to po jego wprowadzeniu nawet ani jednej nocy nie grałem, więc nie wiem jakbym miał "expic na afkach". Wydaje mi się, że prawo nie działa wstecz? Prove me wrong. 

 

Co do komentarzy elo elo i Aero to nie było żadnej tajemnicy śmierci w żadnym przypadku, szczerze to pierwsze o tym słyszę. Grałem dwie noce z jakimiś kolesiami, którzy co chwilę afkowali. Nie było na to na tamten czas żadnego zakazu więc dlaczego miałem tego nie wykorzystać. 

 

Kończąc nie wiem znalazłem miejsca w, którym można się od bana odwołać, więc stworzyłem temat tutaj. 

 

Odnosząc się do stwierdzonego przez Ciebie @Baniatowaty faktu iż punkt został dodany w sobotę stwierdzam, że jakakolwiek blokada mi się nie należy i wnoszę o jej zniesienie. Jeśli jest inaczej proszę mi udowodnić, złamanie regulaminu po dodaniu punktu numer 24, bo jak wyżej mówiłem prawo nie działa chyba wstecz. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cześć. 

@Baniatowaty Jeśli mogę się wtrącić i udzielić mojej wersji wydarzeń, bana dostałem znikąd normalnie grając sobie wieczorem koło 22.

Nie znam się bardzo na technicznych sprawach csowych, ale myślę, że jest coś w stylu logów i zapisów tego kiedy byłem online na serwerze, a żadnej nocy po tej z piątku na sobotę na serwerze mnie nie było. 

 

Pozdraawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...