Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: |KmA|™ Rudy

Godzina, data zdarzenia: 21;55 31.10.2019
Mapa: Mirage
STEAM_ID / IP: STEAM_1:1:49186676
Uzasadnienie: Posprzeczałem się z innym graczem, po czym admin kazał nam się uspokoić spytałem bo co dasz mi bana, odpowiedział tak i to na 7 dni. kiedy spytałem o powód bana na taki długi okres czasu  nic nie odpowiadając dał mi bana a drugiej osobie dał bana na 10 min 

Ps. Rozumiem ban od 1h do 1d ale 7 dni? lekka przesada 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jesteś poważny? Kłóciłeś się z 10 latkiem. Upomniałem Cię, a ty miałeś to w 4 literach i do tego przy mnie wyzwałeś go. Tak się zachowuje poważny mężczyzna? Upominałem Cie, nie zastosowałeś się, dla mnie jesteś na przegranej pozycji, baw się dalej w piaskownicy. 

http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20191031-2131-de_mirage.dem.zip

22:45 coś w tym stylu

Wiesz, że jestem adminem, upominam Cię, doskonale zdajesz sobie sprawę z twoich przewinień, a nadal z pretekstem to robisz. Do tego wszystkiego prowokujesz mnie, gdyby nie te ostatnie zdanie, dałbym na 10min bana. Jeżeli koledzy z administracji wyższej to akceptują i uznają, że powinienem Tobie dać bana na 5min przyjmę z chęcią +1. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bana skracam do 1 dnIa, ponieważ nie tylko gracz Rudy wyzywał. Ten cały 10-cio latek nie jest wcale lepszy. Nie rozumiem twojego postępowania. Dlaczego jeden dostał na tydzień, a drugi na 10 minut? Skoro również obrażał. Graczowi Koko również dodaję bana w takiej samej postaci, jest to 1 dzień. Bądźmy sprawiedliwi dla obu stron.

Edytowane przez No Pr0blem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...