Skocz do zawartości
'Cicho_Ciemny'

 zamknięty Kilka propozycji na serwer i dział....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gram tutaj  już chwile nie jest to chwila ze jeden dzień czy tydzień będzie z 4,5 miesięcy i zauważyłem duzo braków dotyczące serwera wymienię je niżej i przestawię wam moja propozycje...

 

A więc tak ;

1.Votowanie map i mapy

-GALILEO jest całe do poprawki czyli jest wieksza liczba głosów na x mape i tak wybiera inna, druga sprawa taka ze powino być tak ze jest grana x kolejka  zeby sie nie powtarzały mapy  bo cały czas to samo czyli zablokowac bo jest w cfg od galileo ze next votowanie x mapy od np 8 mapy... CHYBA ZROZUMIAŁE ? .MAPY SERWERA 

MAPY SERWERA

-Ogólnie szału niema map na serwerzebo cały czas rats west i tak dalej i widzę ze na tych mapach ludzie uciekają czas dodać nowe mapy i na serwer i na forum czyli 

na forum storzyc osoby temat (podpięty) ii tak 

np; Aktualne mapy serwer

xx

xx

xxlista map

 

usuniete z powodu;

de_dust-Grywalnosc brak (z taka anatacja)

prosty temat a ratuje duzo spin itpp...

 

druga sprawa to Pluginy 

-Obstawianie kto wgra ? po co to to nie 4 fun do usuniecia jest ten plugin 

-dodanie np pocieranie nozem o sciane i pojedynek 1 vs 1 bardzo przydatne na nie ucziych graczy 

 

3.Admini ? czy sa tu jacyś 

Gram tu juz chwile i idze 3 adminow

kso 

Karoline

i Barba. 

co z reszta? niema ? 

i tak samo bym zrobił osobno temat aktywni admini  i bo tak to haos  ta trójca swieta tez ma zycie  prywatne...

 

tyle odemnie... wiem wiem haotyczne to jest i oczy bolą no coż  takie zycie  wiem na czym to polega bo kiedys to miałem tez serwery swoje  ale  trzeba pomyslec tez o innych bo gramy na tym ffa zeby sie odstresowac bo codzienych zmaganiach  a jak mamy tak dalej grac to dziekuje...

 

ps.jak cos moge pomoc od spraw technicznych jak i od moderacyjnych a co do mapek prosił bym liste aktualnych map na serwerze to pomoge w doborze map na sererze ;0 

 

 

jak cos to na szybko pisałem i zapewne jes duzo błedow ale licze ze weznie to ktos do serca ;0 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak wyobrażasz sobie granie np podstawowych mapek co 8 map? Zabiłoby to dosłownie liczbę graczy, już było zwiększone do 5, w przeciągu tygodnia z 24/24 grało w porywach 14,15/24. Wróciliśmy do 3. Szczególnie, że liczba map nie jest jakaś gigantyczna. 

 

Mapy,

Dodaję wam stale nowe mapy, ale ich nie gracie przez co je kasuje i zamieniam na nowe, stale chcecie jakąś mapę i nagle w ogóle jej nie gracie. Przykład? Prodigy, cbble, militia, dust2002, estate. Dlatego rotujemy mapami, żeby Wam się lepiej grało. Aktualnie strzał w dziesiątkę to tylko tuscan i ewentualnie train... Pytam Was każdego dnia jaką mapę byście zagrali, jak widzę dużo propozycji na jedną mapę to zostaje dodana.  Jeśli mnie pamięć nie myli, to na serwerze można wpisać listmaps i wyskoczy lista map w konsoli.

Może coś zaproponujesz ciekawego do dodania?

Obstawianie,

Ja to wgrałem, dużo ludzi tego chciałem i to wgrałem. Jesteś pierwszą osobą która marudzi, jak gram praktycznie każdego dnia to raczej ludzie z chęcią obstawiają. Ciesząc się z wygranej, bądź też śmiejąc się, że przez kogoś przegrali 16 koła. Gram w tą grę od wielu lat, prowadzę już w swoim życiu kolejny serwer i na wielu ffa to było. Nie widzę żadnego problemu żeby on był, obstawiać nie musisz. Plugin z kosami można dodać, ale warto poznać opinie innych graczy. 

Admini,

Nie każdy zawsze ma czas grać, jesteśmy też ludźmi. Dział rekrutacji jest otwarty, zapraszam do złożenia podania. Informacja jest na serwerze wyświetlana kilkukrotnie podczas jednej mapy.

Aktualnie staramy się utrzymać stabilną liczbę graczy i każdego dnia idziemy do przodu. Największym problemem jest aktywność adminów, dlatego stale są poszukiwani. Bo niestety admin też człowiek, pracuje. 

 

Zapraszam do dyskusji :)

 

@edit

Zamykam. Napisałeś temat i już go olałeś. 

Edytowane przez MARCINKSYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...