Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szyja
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): bylem kilka razy adminem na innych sieciach poradze sobie 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: z przerwami 5 lat 
Steam / NonSteam: NonSteam ( moge kupic cs-a jesli to takie wazne )
Dlaczego Ty: ostatnio bardzo duzo gram na tym serwerze podoba misie ale rzeczy które sie na nim dzieją strasznie mnie irytują chciał bym to zmienić i umilić gre normalnym graczom  (mysle ze poprawilem tez swoja kulture ) wydaje mi sie ze ja najwiecej spedzam czasu ostatnio na serwie tez sporo inwestuje i chcial bym pomoc na tyle ile moge ..
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 2 do 4 godzin w zależności od tego czy sa ludzie do gry
Kontakt: fb, forum , gg 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SzYjA/80.72.40.110:27008/

 

 

1. Podałem zle gt

2. Wierzboch powiedz mi kiedy ty ostatnio codziennie byleś na serwie ? Ludzie kilka razy dziennie piszą o admina bys wchodził na forum bys wiedział

3 . Kiedy ja na ciebie ostatnio coś pisałem ? Ja nie wiem jakie sa czity ? Chyba trochę cie poniosło .

4. Wiem ty będąc adminem jesteś taki świetny ze wiesz po 2 sekundach czy ktos gra na wh czy nie bez wchodzenia na spect

5 . Jezeli on ma decydowac czy mam miec admina to dla mnie troche nie powazne

Edytowane przez SzyjKaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo tego, że kolega się podobno poprawił pod względem kultury, to i tak jestem na nie, pisanie że ktoś czituje, gdy jest on czysty. Myślę że słabo odróżniasz dobrych graczy od tych z np. wh. Ja będąc adminem jestem codziennie oskarżany o czity również przez Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@GetS  chłopię każdego którego napisałem ci na say u@ banowałeś o czym ty piszes xd 

najlepiej nikomu nie pozwolić sie wykazać samemu raz na rok wchodzić ...

a amx ogarniam nie mowie ze jestem mistrzem ale sobie radze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie dosc ze nie daje spokoju na u@ to jeszcze regulamin lamie co wlasnie przed chewila dostal bana . raz upomnialem o air na cs_wiocha puscil od po 2 sek na resp ct to natepna runda predator we mnie po 3 sek. kazdy kto gra lpeirj od niego to cziter . a jak przeczytal moja wypowiedz ze nie nadaje sie na admina to mi zyc na u@ nie daje  ze demnko na mnie nagra ,ze na forum pojdzie . chlopie idz krec i daj mi spokoj. Sados pytanie mam ., czy za gnebienie i zaduzywanie u@ bez podstaw moge banowac ?>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@GetS  chłopię ty nie mach chyba więcej jak 15 lat patrząc na to jak piszesz :D a say u@ po to jest żeby pisać i zgłaszać prawda ? co ja poradzę ze to właśnie ty sobie nie radzisz z adminem .. jeżeli ci zgłaszam i ty dajesz tej osobie ssy czy dajesz bana to chyba cos w tym jest jakies pojecie mam nie wiem co ja wam zrobilem ze tak negatywnie do mnie jestescie nastawieni

Edytowane przez SzyjKaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"chłopię" u@ sluzy do zglaszania graczy a nie plakania bo nie poparlem ciebie na admina. jak nie radze sobie zglos to na forum i niech inni ocenia . i kolejny raz  pisze do ciebie skoncz plakac na u@ typu " czemu mnie tak zle oceniles i ze to co pisze jest nie prawda" i zglaszac wszystkich ktozy sa lepis od ciebie ze maja czity, !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twoje zachowanie i kultura przed złożeniem podania bardzo naganna. Mogę ci przyznać że po złożeniu podania jesteś "grzeczniejszy" ale nie brakuje różnego typu prowokacji z twojej strony. Niestety nie widzę takiej osoby w teamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...