Skocz do zawartości
ToPacZ

 pozytywne `ToPacZ i ban za wh...

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: `ToPacZ
Godzina, data zdarzenia: 16:54
Mapa: de_eldorado
STEAM_ID / IP:    'STEAM_1:0:2412710'    x      '46.238.245.190'
Uzasadnienie: Zostałem zbanowany za to. Że skanowałem do typa przez ścianę. poprzez (UVA)( widzenie na radarze)  

Po 1.   UVA ułatwia graczowi zlokalizowanie gracza, i dzięki temu. wiedziałem gdzie skanować.

a Po 2 mogę grać na steam.  

Po 3. człowiek który gra dobrze nie musi mieć (WH)

Wątpie żebym *NIBY* cheatował na steam ;)

prooszę o odbanowanie. dziękuje

( jeżeli bym miał wh to bym precyzyjnie heda mu walnął przez tą ścianę, Get )

Edytowane przez ToPacZ
dodanie czegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


topacz.demjuz dluzszy czas obserwowalem i wtedy akurat uav nie dzialal. najlepiej widac "precyzje " gracza pod koniec demka jak sam zostal na 4-5 graczy. zreszta po calym demku mozna zobaczyc "technike" gracza jak wie i kiedy mozna podejsc , poczekac , wyczekac . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


haha. Żebym jeszcze coś miał. Obrażasz mnie tym ;)

ale to już nie mnie oceniać

Proszę o dokładne obejrzenie video. ;). 

bo nic nie mam.

Edytowane przez ToPacZ
dodanie czegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@ToPacZ nie będziemy nic oglądać, póki admin nie da rozpiski podejrzanych akcji (przynajmniej 3)

@GetS A Tobie zostało 11h, aby dać rozpiskę, w innym przypadku zostaniesz nagrodzonych ostrzeżeniem w dziale adminów, natomiast gracz dostanie UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ok wiec . pierwsza akcja na samym poczatku demka jak sobie spokojnie czeka az wybiegnie przeciwnik za zaslony zeby nie "chamsko" walic do niego przez sciane .  druga akcja zaraz po tym wskakuje przez okno i od razu mierzy do gory gdzie jest znowu przeciwnik . (skad wie o tym skoro nie ma uav a po zatym Uav tak dokladnie nie pokazuje ) numer 3 ma miejscie  w 2m24sek gdzie z deagla wali "przypadkowo" do przeciwnikow (zwrocmy uwage ze on wie ze siedze na spect i sie czasami zapomina) nastepna 2m35sek jak znowu pieknie prowadzi celownik na przeciwnku az wyjdzie zza sciany . od 2min44. do 3min07 siedzac na wiezy nie mogl widziec typa w budynku nie mozliwe jest to (strzal prosto w niego przez okno i sicane) i czeka znowu az wyjdzie. pozniej ten granat prosto w typa  . najlepsze od 5min46 jak na dachu zaczyna zabawe.6min02 znowu sie zapomnial i wali przez plot .6min12 jak jest to mozliwe ze typa dojrzal na wierzy  jak walil do innego ?? i ostatnie 6min15 jak przez dach prowadzi centralnie celownik na typa i dopiero po namiezeniu juz go co dalo mi to 100% pewnosc ze wh ma . i dopiero wtedy wlaczyl juz uav . dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

po pierwsze. Tak Uva nie działa dokładnie. lecz POZWALA na zlokalizowanie przeciwnika, więc mam prawdopodobieństwo zeskanowania lub ustawienia się w jego kierunku.

po drugie. jak koleś strzela, to chyba wiadome że tam jest...

tyle chciałbym dodać..

(pierwsza akcja na samym poczatku demka jak sobie spokojnie czeka az wybiegnie przeciwnik za zaslony zeby nie "chamsko" walic do niego przez sciane  cyt.)

Po trzecie. Get. Jeśli czekam na przeciwnika. to oznacza to. że go słyszałem. tak? chyba głuchy nie jestem..

(Po pierwsze. Get. Jeśli czekam na przeciwnika. to oznacza to. że go słyszałem. tak? chyba głuchy nie jestem..)

Nie mam zamiaru się bać, grać przez Ciebię. ;).

 

(mógłbym zobaczyć to video?)

 

Edytowane przez ToPacZ
coś dodać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1:46 -B
2:03 Nie próbował przemodelować, sugerował się radarem. -B
2:26 Randomowe skany -B
2:37 Słychać -B
2:46 -/+B
3:18 -B
4:55 - Dziwny movment jak byś ścian nie odróżniał. -/+B
6:38 -B

Czysto na przyszłość rób dodatkowo ss'y do demka, to zawsze większa szansa, że wyłapiesz co trzeba.

@WaRninG1 @MARCIN3K Wypowiadaliście się w temacie, to było wykończyć. :D

Edytowane przez Cocona_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...