Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jest propozycja i czy to przejdzie ? związana z czat-box


1. Gdyby dodać do wypowiedzi inaczej, gdy piszemy na czacie to możemy pisać max 3 wiadomości bo ostrzeżenie można wyłapać oraz trzeba czekać jak ktoś coś odpisze , by można było pisać znowu , denerwujące to jest
a gdyby tak do naszej wypowiedzi dodać edytację wypowiedzi bo np. zapomniało się czegoś dopisać lub wyszło złe sformułowanie naszej wypowiedzi i ktoś to zle później odebrał

2. Kiedyś wspomniałem na czacie że powinno być tak jak w sms ilość pisanych znaków by nikt więcej nie powiększał czatu np. no nie wiem do 100 taki przykład dałem bez pod tekstów 

3. Dodać więcej emotek typu np. Patrz Aureox , Rybson , czy innych moderatorów , lub użytkowników z wyższych Administracji.

4. Do czatu dodać np. kolor czerwony - przekroczyłeś ilość pisanych znaków proszę cofnij 

5. W pustym polu na przykład na górze czatu pokazać kto jest dostępny na czacie wystarczą nicki bez rang , lub z rangą.

 

Panowie co sądzicie ? @LOLSON @aquax

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sama propozycja jest ok, tylko z tymi emotkami jak dla mnie to troszke przesada, jest duzo emotek przynajmniej dla mnie ;)

 

9 minut temu, Nemezis ad napisał:


1. Gdyby dodać do wypowiedzi inaczej, gdy piszemy na czacie to możemy pisać max 3 wiadomości bo ostrzeżenie można wyłapać oraz trzeba czekać jak ktoś coś odpisze , by można było pisać znowu , denerwujące to jest
a gdyby tak do naszej wypowiedzi dodać edytację wypowiedzi bo np. zapomniało się czegoś dopisać lub wyszło złe sformułowanie naszej wypowiedzi i ktoś to zle później odebrał

2. Kiedyś wspomniałem na czacie że powinno być tak jak w sms ilość pisanych znaków by nikt więcej nie powiększał czatu np. no nie wiem do 100 taki przykład dałem bez pod tekstów 

4. Do czatu dodać np. kolor czerwony - przekroczyłeś ilość pisanych znaków proszę cofnij 

5. W pustym polu na przykład na górze czatu pokazać kto jest dostępny na czacie wystarczą nicki bez rang , lub z rangą.

Chciałbym zobaczyć takie opcje, aczkolwiek zmiany na ChatBoxie :) 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1- 3 wiadomości pod rząd to dość dużo i trzeba sie postarać aby przekroczyć ten limit. Lepszą opcją jest aby pierw upominano użytkowników zanim da się warna. Z tego co pamiętam ranga premium ma opcję edycji wiadomości na czacie. 
2- Jakiś limit jest lecz nie znam tej liczby znaków. 
3 idc
4 Jeśli jest limit wspomniany w pkt 3 to można taką informacje dodać jeśli przekroczy się liczbę znaków
5 Na dole forum masz informacje kto jest na forum, czy aż tak potrzeba dodatkowo do czatu kto jest? Piszą tam zazwyczaj 4 osoby :D
 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...