Skocz do zawartości
Gość

 odrzucone Jakie Fleshe źle???

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:  szlakJasny
Godzina, data zdarzenia: 17:40    2019-12-28
Mapa:  cs_wiocha
STEAM_ID / IP:  
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 1 : 1569205022 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.27.46.16 
Uzasadnienie: Witam , dostałem bana o treści fleshe , i chciałbym się od tego odwołać , ponieważ moim zdaniem dobrze fleshe rzucałem będąc w drużynie tt rzucałem fleshe na respa ct gdzie przeciwnicy kampili , nie moja winna że gracze rashują jak porąbani , nie wiem po co są jeszcze te fleshe skoro nie można ich nawet dobrrze rzucić ... 

Panie Lipa moim celem było oślepienie teamu ct dlatego rzucałem na ich respa gdzie kampili. Nie moja winna że ja za nim wyleciałem z swojego respa i podjąłem się rzucenia tego fleaha na ich respa to Pan już tam był .... Bądźmy obiektywni kurna nie dam rady rzucić tak tego flesha by nie oślepić typa z mojego teamu ... 

A po za tym świadkowie to nie są dowody xD Sam mogę sobie ziomków przyprowadzić i powiedzieć im żeby Mi tu na forum racje przyznali xD 

A po za tym widziałeś że co runde tam flesha walę to można było chwilkę poczekać aż tego flesha rzucę i wtedy na ich respa wbijać jak Ct będzie oślepione łatwiejsze kille byś miał xD 

No nie musisz czekać ale resp Ct to jedyne miejsce w które mogłem prawidłowo rzucić flesha , bo byli tam skampieni przeciwnicy oni dostali flesha na twarz i przypadkowo Ty bo się znalazłeś w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie ... To pokaż Mi jak mam prawidłowo rzucić tego flesh BO CHYBA PO COŚ SĄ TE FLESHE???

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowodu brak.. Jedynie @Nodi  może potwierdzić jak pisałem mu żeby ogarnął fleshe. Nie był to raz jak rzucił, tylko co runda rzucał. Było dla mnie to robione specjalnie bo jak komuś innemu się napisało to przestał ale do tego gracza nie docierało :) 

A tak poza tematem również z minami.. Stawia w miejscach w tych w których nie powinien tego stawiać. Kilka razy był upominany przez graczy.. Kilka krotnie dostawał bany za miny lecz do tej pory niczego się nie nauczył.

 

@DzikiMors to skoro widziałeś że mi rzucasz flesha i innym i wiedziałeś że jesteśmy zaraz u nich to po co to dalej robiłeś? Rozumiem na innej mapie.. Ale jak mapa jak BS A na Dust2 to mam czekać aż ty  wyciągniesz flesha i go rzucisz ?

 

@DzikiMors skampieni ? Zanim wyszli z respa to mieli mleko w tym osoby które rashowały :) Na say Ci pisałem nawet żebyś ogarnął fleshe w tym jeden gracz nawet mówił.. Inny jakoś mógł to zrozumieć ale ty jakoś nie.. I na logikie jak ktoś rashuje na takich mapach to można się jakoś powstrzymać a nie robić umyślnie i rzucać kilka razy z rzędu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3:11 - Brak rzutu flesha na Ct tylko na resp Tt

4:09 - Tak samo jak w 3:11

5:45, 6:37

Rzut na ct lecz widział że jestem tam ja i inni

Od 5 min co runda flesh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten flesh z 6:37 to z czystą premedytacją rzuciłeś. Wiedziałeś, że przy jego prędkości biegu na pewno tego flesha dostanie, ale też nie było tutaj jakiegoś celowego fleshowania swoich. Ot on chciał rzucić, a wy chcieliście z rashować, żadne nie chciało ustąpić w swoim stylu gry no i taki jest tego efekt.

Ban słuszny, ale zbędny. To jest mała mapa, będą się na niej zdarzać takie sytuacje. Tutaj powinno się raczej dopasować regulamin, by na tej mapie nie rzucać fleshe, ale to nie moja działka.

T/C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...