Skocz do zawartości
Kasia

KRÓTKO i na temat :D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałabym was zbliżyć do osoby, która kryje się pod nickiem

 

Życzę miłego czytania i masy doznań :D 

 

 

 

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kasia

[/align]

 

[align=center]Relop

 

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hejka

, z tej strony Kasia. Czy zgodziłbyś się na przeprowadzenie wywiadu?

 

 [/align]

 

[align=center]Hej, nie widzę przeszkód Pani Redaktor, jak zaczynamy?

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]Za każdym razem zaczynam tak samo, a więc niech tradycji stanie się zadość. Przedstaw nam krótko swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja wolę eksperymentować, zawsze zaczynać tak samo to nuda! Przy następnej okazji zacznijmy od dołu. Przechodząc do sedna tematu. Nazywam się Adrian, mam 17 lat i mieszkam w malowniczym miasteczku Połczynie-Zdroju położonym w zachodnio-północnej Polsce w odległości 80 kilometrów od Morza Bałtyckiego.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]

 

 [/align]

 

[align=center]Przy następnej okazji na pewno spróbujemy! Co można robić w wolnym czasie w takim miasteczku?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Najczęściej z paczką wychodzimy na wspólne wypady do parku, który jest bardzo duży, do tego szum drzew, śpiew ptaków, naprawdę można odpocząć. W Połczynie dla osób bardziej leniwych jest wiele więcej rozrywek, można pójść do kina, a także pooglądać sportowców na hali widowiskowo-sportowej. Mamy także 2 zalewy, w wakacje, gdy jestem w domu spędzam tam praktycznie każdy wieczór.

 

 

 [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Może poruszymy temat szkoły. Powiedz nam, gdzie się uczysz?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Jestem na pierwszym roku w liceum ekonomicznym, na szkołę nie mam co narzekać, nauczyciele są wyrozumiali, w klasie także czuję się komfortowo. Jeżeli chodzi o samą naukę, moja średnia oscyluje mniej więcej w 4.0.

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]A jakie masz plany na przyszłość?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Będę podróżował, wezmę latający dywan i wspólnie z moją wybranką okrążymy kulę ziemską w 80 dni. Traktując pytanie bardziej poważnie to dużo zależy od matury. W przyszłości interesują mnie studia o kierunku geodezji, ekonometrii i logistyki. Jeżeli matura naprawdę kiepsko wypadnie to będzie trzeba iść do szkoły policealnej. Będąc już starszym także będę musiał pomyśleć o zapewnieniu bytu mi i mojej rodzinie, którą na pewno założę, a później to zdam się na los.

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]Hmm skoro już mowa o wybrance, to z chęcią posłuchamy co masz nam do powiedzenia. Co nam opowiesz o tej wybrance? 

 

 

Takowej jeszcze nie mam, ale mogę zdradzić cechy jakie powinna mieć. Po pierwsze i najważniejsze, nie może palić, nie toleruję tego, osoby, które palą z reguły mam z nimi słaby kontakt. Cechy, które biorę pod uwagę to szczerość, wierność, poczucie humoru, tolerancja, perspektywy na życie, powinna jak najrzadziej przeklinać, najlepiej w ogóle.

 

 

 [/align]

 

[align=center]Trzymam kciuki, byś podbił serce takiej wybrance! Przejdźmy teraz do dzieciństwa. Jak je wspominasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]W dzieciństwie całe dnie spędzałem na podwórku, boisku. Od rana do wieczora każdego dnia wychodziliśmy na dwór i bawiliśmy się w różne zabawy, najlepiej wspominam podchody. Potem reprymenda od mamy, że wyszedłem jakoś 500 metrów od domu, bo po strzałkach szedłem do koperty. Coś, co szczególnie pamiętam, to jak w wieku 5 lat koleżanka połamała mi nos... rączką od roweru!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczęściarz od najmłodszych lat :D Jaki sport jest Twoim ulubionym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o uprawianie sportu, to zawsze lubię pograć w koszykówkę, tak po prostu. Jeśli mowa o oglądaniu to od 4 roku życia oglądam skoki narciarskie, rok w rok. Poza tym także interesuję się siatkówką i piłką ręczną.

[/align]

 

[align=center]

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje. Czego słuchasz w wolnej chwili? Jaki jest Twój ulubiony gatunek muzyczny?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Nie ukrywając, słuchanie muzyki to moje ulubione zajęcie. Jak oceniam czy piosenka mi się podoba? Najważniejszym aspektem jest instrumental, następnie głos, a na szarym końcu teledysk. Lubię spokojnie brzmienia Ellie Goulding, Sii, Passengera czy też Adele. Jednakże częściej słucham house'u i trapu. Przy takiej muzyce nie myślę o niczym innym, po prostu słucham! Jak mam dobry humor to nie pogardzę też dobrym disco polo. Kto by nie lubił przebojów Zenka Martyniuka czy Marka Gwiazdowskiego? No właśnie, każdy tego słucha. Osoby słuchające podobnej muzyki do mnie zdecydowanie nawiązują ze mną kontakt. Może to przeznaczenie? :D

 

 

 [/align]

 

[align=center]Myślę, że z pewnością tak jest :D Jakie cechy charakteru cenisz sobie najbardziej u innych osób?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczególną uwagę zwracam na poczucie humoru, ciężej jest mi  się dogadać z osobą, która się w ogóle nie uśmiecha, bądź robi to rzadko. Trochę podobnie, jak przy wybrance lubię szczere osoby, które nie obgadują Ciebie za plecami. Cenię też u innych osób, jak poświęcają mi czas poza szkołą, nawet jeśli go mają mało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

A jak ocenisz siebie? Jaka jest Twoim zdaniem Twoja najlepsza jak i najgorsza cecha charakteru?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Najgorszą cechą, jaką dostrzegam u siebie to to, że czasem nie potrafię dostrzec innych osób, którym na mnie zależy, a później jak to zaczynam rozumieć to one tracą do mnie sentyment. Ludzie w rozmowach ze mną najbardziej chyba cenią poczucie humoru.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jaki rodzaj filmów lubisz najbardziej? Masz taki film, który jest Twoim ulubionym i z chęcią polecisz go innym?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Jeśli chodzi o filmy to mogę się tutaj pochwalić, że dosyć często jestem w kinie. Lubię tematykę wojenną, przygodową, dobrą komedię i porządny horror. Filmy, które oglądałem i na pewno jeszcze obejrzę to Forrest Gump, Miasto 44 i Obecność.

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]Jak każdy z nas, na pewno posiadasz jakieś marzenia, więc powiedz nam, jakie jest Twoje największe?

[/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Chciałbym w przyszłości założyć szczęśliwą rodzinę i żyć w komfortowych warunkach, tak aby moja rodzina czuła się bezpiecznie.

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]Masz jakieś motto życiowe, którym chciałbyś się z nami podzielić?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Najlepiej uczyć się na cudzych błędach, bo na swoich możemy zbyt wiele stracić.

[/align]

 

[align=center]

 

Nasz wywiad powoli dochodzi do końca. Odpowiedz mi jeszcze na kilka krótkich pytań. Jaki jest Twój ulubiony serial telewizyjny?

 

 

 [/align]

 

[align=center] Z czasów dzieciństwa bardzo dobrze wspominam serial iCarly.

[/align]

 

[align=center]

 

Ulubione danie?

 

 

 [/align]

 

[align=center]Wydaje mi się, że pierogi ruskie. :D

 

 

 

Masz jakieś zwierzę?

 

 

Mam kotka, zdjęcie niżej będzie. :D

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]Wymarzony zawód z dzieciństwa?

 

 

 [/align]

 

[align=center]W dzieciństwie zawsze chciałem zostać nauczycielem geografii. :D

[/align]

 

[align=center]

 

I tym ostatnim pytaniem chciałabym dojść do końca. Kogo chciałbyś pozdrowić?

 

 

Nie chciałbym o nikim zapomnieć, więc pozdrawiam całe kolesiostwo z kanału #2 i wszystkich użytkowników, którzy przeczytali cały wywiad. :)

 

 

 

 [/align]

 

[align=center]Bardzo dziękuję za mile spędzony czas! Buziak :* :D

[/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Cała przyjemność po mojej stronie. :* :* 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pupilek Adriana ;>

 

12968700_562920700536500_1213985087_n.jpg?oh=9d142cf4149146e655ff35f43303dcc0&oe=57096AB7

 

 

 

 [/align]

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krótko i na temat.

 

 

 

Adriankuuuu spędzasz całe dni w parku? Ale o piciu alkoholu to Ty już nie wspomnisz, oszuście! :D :D  :facepalm:  :bicz:

 

 

 

A tak serio, wywiad na poziomie, większość z tych rzeczy już wiem, bo jak wiemy pan Relop to taka chwalipięta i gagatek, często mi coś wspomina (od 3 lat). :P

 

 

 

Dobra robota Kasiu, czekam na więcej!

 

 

 

Ps: Adrian, mam nadzieję, że zaprosisz mnie na romantyczną przejażdżkę dywanem? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo fajny wywiad, a pupilek Relopa jest mega słodki!  :serce: 

 

Wielkie gratulację dla Kasi za taki piękny wywiad oraz dla Relopa za oryginalne odpowiedzi. :D

 

Czekam na kolejne! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...