Jump to content

Recommended Posts

Twój nick podczas gry: ZeroChybaNieOstatnie
Godzina, data zdarzenia: 23:10 2019.12.27
Mapa: de_dust 2
STEAM_ID / IP: STEAM_1:0:463152480
Uzasadnienie: Chciał bym zwrócić uwagę na to, że podczas skakania używam podwójnego skrola (jest to skakanie naprzemienne). Gdyby był to autobh skoki były by płynne oraz bez zatrzymania, chciał bym też dodać że jest to serwer cod mod na którym można zwiększać tępo biegu w statystykach które pomagają w skakaniu. Ja na demku widzę nieudolne skakanie niczym nie przypominające autobh, które samoistnie zwiększa tępo skoku. A na moim demku widać że zamiast przyśpieszyć to zwalniam. Prosił bym o sprawdzenie tego. Po 8 latach pierwszy raz dostaję bana za ponoć korzystanie ze skryptów na autobh. 

Link do rozpisanego dema:

 

Link to comment
Share on other sites


5:27 +B

6:05-6:10 Z łatwością byś się rozpędził gdybyś rozruszał myszkę na boki. +B

6:10-6:12 Ten moment ciebie całkowicie skreśla i utwierdza mnie i każdą osobę oglądającą to demko, że jedziesz na auto bh. Tak wskakiwać na wzniesienie, to nawet top tierowi gracze nie potrafią. Normalnie każdy z skoków ma pewien odstęp czasowy, który musisz odczekać przed wciśnięciem kolejnej "spacji" twój to 0,60s z wahaniami +/- 0,10s. Gdy wskakujesz na wzniesienie odstęp czasowy pomiędzy kolejnym skokiem to już 0,20s. Skaczesz perfekcyjnie 6 razy i jeszcze mieścisz się w bramie wlatując na B. Nie bez powodu ludzie, którzy potrafią grać skaczą w miejscach, gdzie masz równą powierzchnię, ewentualnie "z" wzniesienia, a nie pod wzniesienie. Pod wzniesienie, to możesz skakać tylko i wyłącznie na deathrun'ach, bo są to serwery, które umożliwiają ciągły skok po przez trzymanie przycisku skoku. Nasz cod tego nie umożliwia.  ++++++++++++++++++++++B

7:10 +B

7:46 +B

8:07 +B

8:33 +B

9:28 +B

Śmieszy mnie tym bardziej Twoje tłumaczenie: 

Cytat

Gdyby był to autobh skoki były by płynne oraz bez zatrzymania,

Gdzie ty się niby zatrzymałeś w podanych czasówkach i utraciłeś płynność? Bo w wszystkich czasówkach podanych jest 100% precyzja i ani jednego błędnego skoku. Przy tylu skokach wystarczyło raz, byś nie trafił w czasówkę i byś wylądował, pobiegł kro dwa i ponownie wyskoczył, tymczasem Tobie nie zdarzyło się to ani razu. Nie zdarzyło, bo dziwne by się zdarzyło skoro trzymasz spację, więc żadne timingi ciebie nie dotyczą.

Zamykam, reszta nie musi tego sprawdzać, bo tutaj nie ma żadnej wątpliwości jest to marnowanie naszego czasu.

T/C

Link to comment
Share on other sites


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...