Skocz do zawartości
Gość

 odrzucone Za coś takiego ban???

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: szlakJasny
Godzina, data zdarzenia:  13:31  2020-01-05
Mapa:  de_rats_1337
STEAM_ID / IP:  [AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 1 : 1569205022 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.27.48.162 
Uzasadnienie: Witam !!! Dostałem bana za fleshe swoim , tylko uważam że ten ban jest nie słuszny , ponieważ stojąc na półce walnąłem flesha na dół na podłogę nie oślepiając nikogo , po czym chciałem walnąć drugiego fb ale chciałem się przypatrzyć czy ktoś z mojego teamu nie chodzi po podłodze by go nie oślepić i trzymając tego flesha w dłoni ktoś mnie zabił i ten fb mi wypadł i oślepił admina Nodiego ... Takie sytuacje się zdarzają .... A po za tym szkoda Panie Nodi że jak twoi kumple nawalają przez mikro przekleństwami to ich nie zbanujesz chociaż Ci to na u@ zgłaszam .... Podam przykład typa który sypie przekleństwami jak normalnymi słowami Bruno Banani .... 

 

Po 1.  gdzie tutaj napisałem że chcę żeby admina ukarano??? 

Po 2.  Odwołuję się od bana , ponieważ on był według mnie nie słuszny. 

Po 3.  Nie chcę by była taka sytuacja gdzie mam np. 5 banów za fleshe z czego 3 powinny mieć przypisek że są one niesprawiedliwie dane czyli żeby miały UB . 

Po 4.  Będę chciał to napiszę skargę na admina , oczywiście jak będę miał dowody na jego winę .

Po 5 . Chyba po to jest ten dział by się od niesłusznego bana odwołać??? 

Po 6. Nawet jak dostanę  bana na 10 h czy 20 h to i tak nie będę mógł się odwołać od bana , ponieważ on szybciej minie niż admin dostarczy dowody , gdyż na dostarczenie dowodów ma 24 h ... więc wnioskując można się odwołać dopiero od bana który jest nadany powyżej jednego dnia ? 

 

Dobra oślepiłem tego typa Laurence , ale tak jak napisałeś gra on assasinem , czyli klasą postaci która ma niewidkę i leciał on na niewidce więc jak miałem zauważyć że on tam jest , co może powiesz mi że ty byś go na pewno dostrzegł 

Rzucam na podłogę jak widzę że się kręcą tam kolesie z ct żeby ich oślepić i żebyście mieli łatwiejsze kille jak oni będą na fleshu 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Nodi Dostarcz dowody.

@DzikiMors Po co piszesz odwołania od banów 30 minutowych skoro i tak za nim zostanie to rozpatrzone, to ban już minie. Masz problemy, to pisz w dziale z skargami na admina i sam dostarcz dowody, że to oni popełnili błąd, HLTV jest dostępne dla wszystkich.

Odwołanie jak sama nazwa wskazuje, ma na celu odwołanie się od czegoś. Rozpatrzenie tego zajmuje więcej niż te 30 minut, wiec nigdy nie dostaniesz ub jeśli ban trwa tak krótko, bo admin musi zebrać dowody z hltv. Ciebie interesuje ten temat > CLICK

Kolejne odwołania od ciebie odnośnie jakiegoś 5-30 minutowego bana odrzucam z miejsca, bo i tak nikt nie zdąży tego rozpatrzyć na czas. Ty chcesz kary dla admina, to pisz w dziale z skargami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www69.zippyshare.com/v/TJyvQuxM/file.html

SS mi sie nie zapisał ale na demku widać wszystko

9:17:67 rzucasz flesha na dół na podłogę , prosto oślepiając kolegę LAAURENCE który gra na assasinie 

9:24:76 ok zabili cie przypadkiem ale na co wogóle rzucasz te flesze na środek wiedząc że na pewno kogoś oślepisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość na dole wychwycił od ciebie flesha, drugi oślepił resztę w wyniku nieudolnej gry, bo zamiast rzucić od razu tego flesha, to odpalasz go w łapie i z nim biegasz, prosząc się o taki rozwój sytuacji.

Ban prawidłowy.

T/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...