Skocz do zawartości

Witam !


Variat

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Witam serdecznie[/align]

 

[align=center]wszystkich przesiadujących na forum jak i graczy z Multi-Head.pl [/align]

 

 

 

Może zacznę od przedstawienia się. Mam na imię Przemek, 20 lat za mną, pochodzę z takiej małej dziury w województwie Dolnośląskim która nosi nazwę Kłodzko.

 

Na ogół jestem zapalonym graczem jeżeli chodzi o wszystkie shotery i nie tylko. Jestem aktualnie po technikum informatycznym i myślę nad tym czy nie iść by dalej w tym kierunku.

 

Zawitałem u was przez czysty przypadek. Jako że lubię serwery COD MOD pomyślałem że czas coś zagrać w 1.6 po 3 letniej przygodzie w CS GO jak i League of legends.

 

Jak pewnie niektórzy sprawdzą, tak, mam Vac'a na swoim koncie steam lecz takiego samego bana mam na moich 7 innych kontach. To konto akurat służyło mi do gry z przyjaciółmi którzy jednak nie mieli tak wysokiej rangi jak ja i nie dawali by sobie rady. Wahałem się pomiędzy global elite a orzełkiem w laurach. Dziwnym trafem jedno z moim kont które było w global elite dostało bana poprzez overwatch. Zaraz po tym, moje IP zostało wykryte na innych kontach i również zbanowane z tego samego powodu ( mimo iż na jednym z nich nie grałem przez prawie rok ).

 

W taki o to sposób doigrałem się Vaca.

 

Mogłem kupić cs 1.6 również na innym koncie gdzie nie mam Vaca. Kupiłem tutaj iż w prosty sposób nie mam niczego do ukrycia.

 

 

 

Dobra, teraz może coś z mojej historii na temat Cs 1.6

 

Grałem na wielu serwerach lecz tylko na 2 się zaszyłem na długi czas. Bardzo dawno temu HollySkill, a trochę później killstreak.eu na której spędziłem prawie 3 lata. Na killstreak moja historia zaczęła się od admina na jednym z serwerów COD 600 lvl. Po tym poszedłem na BanTeam a później na moderatora. Nim się obejrzałem postawiłem własny unikalny serwer COD MOD oraz awans na global moderatora. Jak zwykle, historia nie może mieć happy endów ponieważ zostałem oszukany przez głównego właściciela sieci... No cóż bywa.

 

 

 

W taki właśnie sposób przychodzę tutaj. Mam nadzieję że szybko przystosuję się do tego forum jak i panujących tutaj zasad. Aktualnie można mnie spotkać na COD MOD 400 LVL lecz również być może na innych lecz rzadziej.

 

 

 

Tak więc pozdrawiam i przepraszam wszystkich którzy czytają tą moją krótką lekturę na temat mej historii i gier :)

 

 

 

Edit@ Za nim skończę może dodam również mała wzmiankę o moim avatarze. Tak, jestem fanem Anime i wszystkim co z tym związane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm vac za free, już Ci wierzę :bicz: Zapraszam na DD2/INF

 

 

Nie chcesz, nie musisz, do niczego cię nie zmuszam bo nie mam tego na swym celu. Chciałem wyeliminować niepotrzebne nieprzyjemności i podejrzenia w stosunku do mnie. I tak jak powiedziałem, nie jest to vac który wykrył u mnie czity lecz dodany za to że społeczność która sprawdzała moje demo z którejś gry oceniła iż używam wspomagaczy.

 

 

 

 

Hej :D Napisz do mnie na pw, ponieważ muszę się zapytać o HS.com :P

 

 

Zaraz napiszę

 

 

 

Przykro mi lecz nie możesz odbierać nowych wiadomości.

 

 

 

 

 

 

Witam wbijaj na COD 45K!Gorąco zapraszam :D

 

 

 

 

Sorry, lubię COD MOD'y lecz nie z takimi lvl'ami :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siemanko Przemo :D Też jestem z Dolnego :P

 

 

Zapraszam cię na CS:GO MOD #2 i życzę ci duuużo fragow :)

 

 

Witam. Ew. napisz na pw, zamienimy kilka zdań a z twojego zaproszenia być może skorzystam. Zobaczę co tam ciekawego mnie spotka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...