Skocz do zawartości
Rudaaaa

Propozcyje.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka drobnych propozycji.

1. Dodanie nowych map, te zrobiły się już dość nudne. Według mnie brakuje tych: de_nuke, de_train, de_mirage, de_dust2_mini.

2. Zwiększenie slota i przywrócenie expa takiego jak był w grudniu 2017. Dzięki temu myślę, że grałoby o wiele więcej osób niż teraz.

3. Dodanie w regulaminie zakazu rzucania he na małych mapach, ponieważ wchodzą czasami gracze na rakieciarza, który jest zbugowany przez co ma he 1/1 i rzucają byle gdzie. Wiem, że kiedyś było to zakazane, a teraz gdzieś to umknęło.

4. Poprawienie tej zbugowanej klasy rakieciarz (he 1/1)  i sheminator (bez naboi nikogo nie zabijemy, ponieważ z full inteligencją bijemy po 40)

Jest to dość fajny serwer, szkoda by się zmarnował i upadł. 

@MARCIN3K Wiem, że rakieciarz ma he ogólnie 1/2, ale przez to, że jest zbugowany siada 1/1 

@aquax Oczywiście zrobicie to, co będziecie uważać za stosowne. Ja dałam propozycję z expem, bo wiem ile ludzi grało zanim go zmniejszyliście. Z dnia na dzień odeszła połowa ludzi, więc ewidentnie jest to problem expa. Jeśli Wam nie zależy na tym serwerze (co widać) to trudno, Wasza sprawa. Jak już pisałam zrobicie to, co będziecie uważać za stosowne.

Edytowane przez Rudaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. +1 nudne już jest granie assaulta i dusta w kółko :) 

2. Zgadzam się przy obecnym expie żeby wbić 45k trzeba być nolifem 24/7 grać przez 4 miesiące :D Chociaż bez przesady żeby nie było tak jak kiedyś, że 45k w 3h wbijałem :D 

3. Czy ja wiem, wystarczyło by naprawić tego rakieciarza

4. Rakieciarz nie ma 1/1 z HE. Ma 1/2 z HE (posiada 5 granatów) co i tak siada za często, przydało by się to naprawić :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jak najbardziej za bo aktualne mapy są już trochę monotonne.

2. Można zmienić exp. Tak jak kolega wyżej powiedział - ciężko jest wbić 45k bez grania 24/7

Co do rakieciarza nie mam zdania a do regulaminu można dodać zakaz he na małych mapach.

Pozdrawiam :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobra propozycja . 

Nowe mapy ,skiny moze jakieś nowe perki ? 

@SadoS

@aquax

Można było by wprowadzić zakaz he na małych mapach. 

Z perków brakuje mi napewno 

Bezlik ammo

Kiedyś było coś takiego jak sekret assasina widzik+ bezlik 

Można by pomyśleć żeby dodać że 2 małe mapy. 

Może przywrócenie opcji vip+wezperk? 

 

 

Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To z nowymi mapami to nie głupi pomysł, ciągle jest Dust ,assault , rats1337

Zwiększenie expa było by spoko ale niech nie będzie aż tak łatwo że w 2 dni wbije się 45k

Zakaz he na małych mapach jak najbardziej był by przydatny bo na małych mapach bo połowa serwera gra rakieciażem co powinein miec 1/3 z he i wedlog opisu 1 he a ma 1/1 i 5 he, biegają z tymi granatami od początku rundy i rzucają gdziekolwiek co czyni gre bezsensowną na małych mapach (nie ma sie gdzie schować jak wybiegnie 2 rakieciaży z granatami).

Co do klas Sheminator jest totalnie bezużyteczny bez sensownego perku, a rakieciarz jest chyba zbugowany bo chyba zawsze wchodzi 1/1

A co do map to można było by dodać np de_dust2_longb , nuke1337 , train nie był by głupią mapą 

 

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skiny ostatnio z Sadosem wrzuciliśmy. 

Dodamy nowe mapy i ludzie wyjdą bo tak zawsze jest niestety

Z perków możecie dawać propozycje co byście tam widzieli.

Expa nie zwiększymy aktualnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale dodanie nowych map nie musi skutkować usuwaniem starych, a może akurat to by był strzał w dziesiątkę? Osobiście zauważyłem, że jak jest granych kilka map tych samych prawie pod rząd to ludzie też wychodzą. Ja wiem, że to jest cod i na nim zawsze było jest i będzie mniej ludzi ale musimy coś pomyśleć żeby ich przyciągnąć. Myślę, że na próbę można by dodać 3-4 nowe mapki.

Co do perków pamiętam jak kiedyś było coś takiego jak "angel wings", jak się miało dużo inta i było się w powietrzy to przy użyciu perka spadało się na dół i wszyscy co byli na ziemi to dostawali solidne obrażenia. No i oczywiście dla mnie czymś cudownym był bezlik ammo ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...