Skocz do zawartości
Gość mp4ziom

 zamknięty Skarga Czarna 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mp4ziom

Data zdarzenia: 19:40
Nick gracza: Czarna
Dowody: 


Świadkowie:
Uzasadnienie: Sama rozpatrzyłaś skargę w swojej sprawie, odpisałaś na nią po czym szybko zamknęłaś temat żeby uciąć dyskusje. Sowieckie standardy. Chcę żebyś napisała dlaczego banujesz mnie za "kretyna" na 30 minut a chwilę później kogoś z nickiem "rucham CI matkę" na 5 minut? Nigdy nie użyłem wulgarnego słowa na czacie, staram się zachować kulturę w każdej sytuacji. W przypływie emocji (Brain zrobił to umyślnie!) nazwałem go kretynem co według mnie dobrze oddało to w jaki sposób się zachował. Dlaczego inni Twoi koledzy sypią ku****i a nie dajesz im nawet ostrzeżenia? Od dzisiaj będę robił screeny wszystkich sytuacji, w których traktujesz poszczególne występki wybiórczo i banujesz wszystkich oprócz swoich kolegów. Nie chodzi o wysokość kary ale sam fakt, tego jak "władza" uderzyła Ci do głowy. Nawet się z tym nie kryjesz. Proszę @aquax o wypowiedź i potwierdzenie, że osoba której dotyczy skarga sama może ją rozpatrywać.

Edytowane przez mp4ziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to nie jest mój kolega, po drugie rzucanie ku#wami a obrażanie to jest różnica więc rób ssy śmiało o ile coś znajdziesz. Kolejna sprawa to nie byłeś 1 raz na serwerze żeby nie wiedzieć, że nie wolno obrażać a zanim wyleciałeś to upomnień o kulturę była niezliczona ilość i dotyczyło to każdego. A pan z tym chorym nickiem powinien najpierw dostać kicka, później bana ale miał pecha bo nie toleruję takich nicków.  Szukaj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość mp4ziom

Kretyn to według Ciebie obraza? Kto blokuje specjalnie, żeby kogoś zdenerwować jak nie kretyn? Brain to KRETYN i podtrzymuję to. Jeszcze raz powtórzę: BRAIN TO KRETYN BLOKUJĄCY UMYŚLNIE, KTÓRY NIE PONIÓSŁ ŻADNYCH  KONSEKWENCJI, A BANA DOSTAŁEM JA, TYLKO ZA REAKCJE NA JEGO KRETYNIZM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tak, kretyn to obraza.

2.Nie zauważyłem aby Czarna traktowała ludzi na serwerze wybiórczo, a ostatnio dość często tam bywam. 

3. Zgłosiłeś na u@ te blokowanie? Jakoś tego nie widzę, nic o tym nie napisałeś. 

Po prostu panuj nad emocjami i oszczędzisz sobie nerwów na serwerze jak i zarówno na forum. Zamykam. H@ oznaczony, więc wgląd będzie miał. 

Zapraszam na serwer :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...