Skocz do zawartości

Nick:Ogonowy banan
    Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem adminem nie raz na zombie modzie i innych trybach 
    Znajomość AMXX (W skali 1-10):7
    Staż w CS-sie:7 lat
    Steam / NonSteam:Steam
    Dlaczego Ty: Ponieważ siedzę na serwerze wystarczająco tyle i przestrzegam regulaminu ale widzę osoby co go nie przestrzegają i blokują przejścia dają się lub nabijają ap jak nie można dalej przejść .
    Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: próbuje chociaż tą 1 h być na serwerze jak są gracze 
    Kontakt:GG,steam i dc
    Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Ogonowy banan/80.72.40.110:27020/

Na małe tak chociaż twoje gt jest słabe ale spełniasz większość wymagań 

+amx

+staż 

+wiek

Jestem na TAK

+ AMX

+ Wiek

+ Steam

Adminów nie ma więc jak najbardziej jestem na tak sam gram i widzę co się dzieje na serwerze i bez admina to jest koszmar a go widziałem na serwerze ogarnia itp regulamin zna więc jestem jak najbardziej na TAK !

Ps. Botek :)

W sumie racja, gdy nie ma admina to jest makabra, a widzę, że starasz się zostać adminem serwera i ogarniasz co do czego. Inni również są na tak, ja od siebie dodam, że podzielam zdanie @Mathendis 

@kondo co o tym myślisz ?

Napisano (edytowany)

Widoczny na serwerze jak i forum, ja nie jestem teraz zbyt często dysponowany a jest nas dwóch na ten moment więc przyda się pomoc. Witam w ekipie, po flagi proszę się zgłosić do @FranzMaurer

Szczerze liczyłem na Twoje podanie i się doczekałem. 😂

Edytowano przez kondo

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
    W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.