Skocz do zawartości

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Nowa odsłona Multi-Head.pl

Z pewnością znajdą się rzeczy, które według ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w temacie.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Moderatora forum, UBT, Grafika, Redaktora, Redaktora FP.
Złóż podanie już dziś!

kondo

Donator

2 obserwujących

O kondo

 • Tytuł
  Debiutant II

Informacje

 • Imię
  Konrad
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

790 wyświetleń profilu
 1. kondo

   odrzucone

  Mało zachęcające te podanie, "na odwal" Jestem na Nie!
 2. kondo

  https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020 170
 3. kondo

  96 https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020
 4. kondo

  2017
 5. kondo

  91 https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020
 6. W dniu dzisiejszym na stanowisko admina serwera Zombie awansuje @Psycholog banan Gratulacje!
 7. kondo

   zaakceptowane

  Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 8. kondo

   zaakceptowane

  Widoczny na serwerze jak i forum, ja nie jestem teraz zbyt często dysponowany a jest nas dwóch na ten moment więc przyda się pomoc. Witam w ekipie, po flagi proszę się zgłosić do @FranzMaurer Szczerze liczyłem na Twoje podanie i się doczekałem. 😂
 9. kondo

  A więc tak. Vip jest optymalny dla człowieka jak i zombi, wiadomo ze vip to vip ma łatwiej nabijać ap i różne inne dodatkowe rzeczy przez które łatwiej się gra. nic nie będzie zmieniane. (przynajmniej na tą chwilę) Bank Ap odpada, bo już w pierwszej rundzie będą bomby latać i jetpacki. Bezsensu Nad misjami i levelami pomyślimy. Zombie Mod głownie polega na pracy zespołowej ludzi także nie zwiększymy % nabijania AP. Trzeba przynajmniej w pierwszej rundzie jakoś współpracować.
 10. kondo

  Tak jak w temacie. Proszę wstawiać swoje propozycje map które chcielibyście żeby były dodane.
 11. Wchodzicie w link --> https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020 klikacie łapkę, a następnie umieszczacie tutaj posta, że to zrobiliście ! Do dzieła!
 12. kondo

  Serwer ruszył byli pierwsi gracze, teraz czas zapytać was co się wam podoba a co uważacie za zbędne lub przesadzone. Proszę piszcie swoje opinie w tym temacie.
 13. kondo

   zamknięty

  Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
 14. Witam Chciałbym wszystkich bardzo gorąco zaprosić na powrót Zombie Moda, który niegdyś był wizytówką sieci, później tracił na popularności aż upadł, jednak niedawno spotkałem się z byłym opiekunem serwera, zaczęliśmy sobie przypominać dawne czasy i wspominania z tym pięknym modem. Wraz z @FranzMaurer stwierdziliśmy że warto spróbować dać mu kolejne życie na tej sieci, po czym skontaktowaliśmy się z @aquax i zaproponowaliśmy swój pomysł. Chętnie zaakceptował pomysł więc i jesteśmy. Wierzę że wiele weteranów sieci pamięta jak super się grało na Zombie Modzie i że dalej tak będzie. Zapraszam na oficjalne otwarcie serwera!!! Data: 21:01:2020 Godzina: 19:00 Mam nadzieję o dużą frekwencje i widzimy się na serwerze!!!!
 15. Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria: - Wchodzenie raz dziennie na forum; - Minimum 16 lat; - Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; - Minimum 30h przegrane na serwerze; - Obowiązkowo aktywne konto steam; - Posiadanie mikrofonu; Wzór podania: Nick: Wiek: Doświadczenie (w byciu adminem): Znajomość AMXX (W skali 1-10): Staż w CS-sie: Steam / NonSteam: Dlaczego Ty: Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kontakt: Link do GameTracker'a:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...