Skocz do zawartości

  kondo

  Opiekun ZOMBIE

  O kondo

  • Ranga
   Debiutant II

  Informacje

  • Imię
   Konrad
  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  513 wyświetleń profilu
  1. kondo

   96 https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020
  2. kondo

   2017
  3. kondo

   91 https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020
  4. W dniu dzisiejszym na stanowisko admina serwera Zombie awansuje @Psycholog banan Gratulacje!
  5. kondo

    zaakceptowane

   Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  6. kondo

    zaakceptowane

   Widoczny na serwerze jak i forum, ja nie jestem teraz zbyt często dysponowany a jest nas dwóch na ten moment więc przyda się pomoc. Witam w ekipie, po flagi proszę się zgłosić do @FranzMaurer Szczerze liczyłem na Twoje podanie i się doczekałem. 😂
  7. kondo

   A więc tak. Vip jest optymalny dla człowieka jak i zombi, wiadomo ze vip to vip ma łatwiej nabijać ap i różne inne dodatkowe rzeczy przez które łatwiej się gra. nic nie będzie zmieniane. (przynajmniej na tą chwilę) Bank Ap odpada, bo już w pierwszej rundzie będą bomby latać i jetpacki. Bezsensu Nad misjami i levelami pomyślimy. Zombie Mod głownie polega na pracy zespołowej ludzi także nie zwiększymy % nabijania AP. Trzeba przynajmniej w pierwszej rundzie jakoś współpracować.
  8. kondo

   Tak jak w temacie. Proszę wstawiać swoje propozycje map które chcielibyście żeby były dodane.
  9. Wchodzicie w link --> https://cssetti.pl/serwer/80.72.40.110:27020 klikacie łapkę, a następnie umieszczacie tutaj posta, że to zrobiliście ! Do dzieła!
  10. kondo

   Serwer ruszył byli pierwsi gracze, teraz czas zapytać was co się wam podoba a co uważacie za zbędne lub przesadzone. Proszę piszcie swoje opinie w tym temacie.
  11. kondo

    zamknięty

   Wątek został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu. Pozdrawiamy, Zespół Multi-Head.pl
  12. Witam Chciałbym wszystkich bardzo gorąco zaprosić na powrót Zombie Moda, który niegdyś był wizytówką sieci, później tracił na popularności aż upadł, jednak niedawno spotkałem się z byłym opiekunem serwera, zaczęliśmy sobie przypominać dawne czasy i wspominania z tym pięknym modem. Wraz z @FranzMaurer stwierdziliśmy że warto spróbować dać mu kolejne życie na tej sieci, po czym skontaktowaliśmy się z @aquax i zaproponowaliśmy swój pomysł. Chętnie zaakceptował pomysł więc i jesteśmy. Wierzę że wiele weteranów sieci pamięta jak super się grało na Zombie Modzie i że dalej tak będzie. Zapraszam na oficjalne otwarcie serwera!!! Data: 21:01:2020 Godzina: 19:00 Mam nadzieję o dużą frekwencje i widzimy się na serwerze!!!!
  13. Wzór podania na Administratora Serwera: Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełniać następujące kryteria: - Wchodzenie raz dziennie na forum; - Minimum 16 lat; - Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; - Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; - Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; - Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; - Minimum 30h przegrane na serwerze; - Obowiązkowo aktywne konto steam; - Posiadanie mikrofonu; Wzór podania: Nick: Wiek: Doświadczenie (w byciu adminem): Znajomość AMXX (W skali 1-10): Staż w CS-sie: Steam / NonSteam: Dlaczego Ty: Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Kontakt: Link do GameTracker'a:
  14. kondo

   http://speedy.sh/GAE3M/HLTV-1603302125-zm-fun-world-2.dem-1.zip Przepraszam za niesłusznego bana, UB
  15. kondo

   Po piersze nie obrażaj. Nie jeden "typ" tylko kilka osób, nie widzisz sayu admina. HLTV jeszcze sie nie zapisało, ponieważ trwa mapa Proszę o uspokojenie kolegi, bo zaduzo sobie pozwala "tepa palo"
  ×