Jump to content

kondo

Donator

Donator

Użytkownik wpłacił w dotacjach ponad 60 PLN

1 Follower

About kondo

 • Rank
  Collaborator
  Collaborator

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Konrad
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1652 profile views
 1. W dniu dzisiejszym na stanowisko admina serwera Zombie awansuje @Psycholog banan Gratulacje!
 2. http://speedy.sh/GAE3M/HLTV-1603302125-zm-fun-world-2.dem-1.zip Przepraszam za niesłusznego bana, UB
 3. Po piersze nie obrażaj. Nie jeden "typ" tylko kilka osób, nie widzisz sayu admina. HLTV jeszcze sie nie zapisało, ponieważ trwa mapa Proszę o uspokojenie kolegi, bo zaduzo sobie pozwala "tepa palo"
 4. Dałem ci bana, ponieważ 3 osoby pisało że zrobiłeś ścianę więc dałem ci bana, sam osobiście nie widziałem tego, ale dlaczego 3 graczy miałoby kłamać?
 5. montaż zarąbisty ale akcja taka sobie
 6. Ciekawy wywiad, dowiedziałem się duzo o niej i nawet zobaczyłem. Bdb wywiad.
 7. Dobre pytania i dlugie odpowiedzi, az chce sie czytac.
 8. kondo

  Siema

  Część, Mam na imię Konrad, 17lat. Od 3-4 tygodni gram na waszym ZombieModzie, przyszedłem tu ponieważ moja wcześniejsza sieć upadła, była to bardzo znana sieć (podam nazwę, nie jest to reklama ponieważ, ta sieć już nie istnieje "RzeZnia.eu"). Moje pojawienie się na ZM: znam MISIE już chyba z 2 lata z innej sieci i patrze gra na ZM a że bardzo lubię grać na tym modzie to wbiłem zobaczyć jak to wygląda. Zauważyłem zajebistą atmosferę, "koleżeństwo" i dobrze zbudowany serwer pod okiem konfiguracji. Mam doświadczenie w byciu: adminem 1.6, moderatorem, grafikiem, redaktorem i adminem cs:go. Moje zainteresowania: lubię sobie popykać w cs'a i lola w wolnym czasie. Trenuję piłkę nożna. To by było na tyle, jeszcze raz witam wszystkich.
×
×
 • Create New...