Skocz do zawartości
Gość

 zamknięty Skarga!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-01-29
Nick gracza: dokończenie poprzedniej skargi 
Dowody: na poprzedniej skardze
Świadkowie: nie potrzebni
Uzasadnienie: Już nie chodzi mi o bana dla gracza "Nie" bo to już wyjaśnione. Chodzi Mi tylko o zachowanie admina , który graczowi siedzącemu na spect daje swój perk czyli awp , czy to jest normalne zachowanie , bo według Opiekuna serwera jest to w porządku zachowanie (tylko że admin jest kolegą Opiekuna , więc dziwne by to było jak by moją rację uznał) , według mnie za wczorajsze zachowanie admin powinien ponieść karę a nie głaszczecie go po główce. Chciałbym by ktoś z wyższą rangą się na ten temat wypowiedział . I proszę nie pisać że go upomniał , bo tak upomniał go tylko czemu po upomnieniu gracz ten dostał od Admina awp do skanowania graczy i nie ponosi za to żadnych konsekwencji???  

I czemu tamta skarga została odrzucona ? Czyli według was admin się dobrze zachował ? bo według mnie osoba na stanowisku admina nie powinna się tak zachować i powinna teraz ponieść konsekwencje .... Jakie jeszcze mam dowody przedstawić by wyszło że admin zawinił ?

Dobra jak widać kolesiostwo wygrywa!!! Tylko proszę nie pisać że nie ma na tym serwerze traktowania typu jeśli jesteś moim kumplem to będziesz łagodniej traktowany a jeśli jesteś moim wrogiem lub Cię nie znam to surowiej będziesz karany , na demku widać jakie kolesiostwo panuje na tym serwie ale tu chyba sami ślepi siedzą ... 

@Nie!?! ostatni raz to napiszę ( za przeproszenie) nie pier.ol Mi że Cover nie wiedział o wymianie bo na demku wszystko dobrze słychać jak ze trzy razy powtarzałeś do Covera "daj Mi tę awp" to nie pieprz głupot i nie rób z kogoś większe bezmózga od Sb a inna sprawa jest taka że wymiana nastąpić nie mogła bo ty perku nie miałeś więc On musiał tą awp Ci dać... Szkoda żw nikomu się nie chce demka oglądnąć dokładnie z wyższej administracji bo by zauważyli że do wymiany dojść nie mogło bo perku nie miałeś więc Cover Ci ja przekazał z pełną świadomością.... Więc nie wmawiaj Mi że kolesiostwa na serwie nie ma... I nie chodzi mi o bana bo no dobra miał prawo Cię upomnieć a za drugim razem jak by się sytuacja powtórzyła to wtedy konsekwencje wyciągać... Ale jakim prawem Ci dał awp i przyzwolenie na zabijanie z txt graczy?

Proszę o nie zamykanie póki się Pan @aquax bo może ten Pan oceni sprawiedliwie tą sytuacje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za przeproszeniem nie za każde k***a przewinienie lecą bany bo gdyby tak bylo to tego serwera by juz nie bylo od tego są upomnienia a ze sie wymienił perkiem moglo byc poprostu przypadkowe bo mu wysłałem propozycje i po drugie nie da sie wymienić z osobą na spec  dostalem upomnienie slowne od admina juz tam nie wszedłem każdy rozważa to jak by się znalazł w odwrotnej sytuacji  nie ma możliwości poprawy tylko od razu ban ?? Każdy ma swoją drogą szanse jesli jej nie wykorzystuje to wtedy dostaje bana nie chce mi sie na to wypowiadac bo admin zrobil słusznie tak bardzo chcesz zaszkodzic na tym serwie by nikt na nim nie gral ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...