Skocz do zawartości
Gość

 pozytywne Za Nick ban za wjazd na rodzica upomnienie xD

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:    J*B*C wISL3 M4CZ3T4MI
Godzina, data zdarzenia:  2020-01-30  19:00 
Mapa:  cs_italy2
STEAM_ID / IP:  
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_2 : 1 : 1569205022 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.27.214.250 
Uzasadnienie: Witam! Jakim prawem za taki nick mogę dostać , bana skoro Panie Royu tak dobrze strzelasz co się pod gwiazdkami kryje , to idź Pan w totka graj na pewno grube miliony wygrasz ... 

Druga sprawa ja za taki nick dostaję bana na 1h a gościu mobby dick który wjeżdża na matke chyba elo elo 350 nie dostaje bana (nie pisz że oskarżam bezpodstawnie , bo jak będzie trzeba to wrzucę demko) 

Wracając do mojego bana przedstaw mi co jest nie tak w tym nicku ? Co od teraz za każde przekleństwo będziesz wywalał z serwa ? a nie sorry swoich kumpli nie ruszysz , tak jak teraz na mapie italy2 typ wjeżdża na matkę a ty nawet  5 minut mu nie dasz , bo kumplowi nie można....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Roy Keane Moim skromnym zdaniem, jeżeli chciałeś, aby gracz Twojego serwera zmienił nick, to mogłeś go upomnieć, bądz dać po prostu kick'a, aczkolwiek ban też mógł wejść w grę, ale na max 5 minut.

Druga sprawa jest taka, że nick jest był za cenzurowany. @DzikiMors Nic z tego, że zacenzurujesz nick, ale i tak wszyscy się domyślają o jakie słowo tutaj chodzi, daje UB, i nie ustawiaj więcej takich nicków ;) 

T/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...