Skocz do zawartości
Fnatik

 odrzucone odwołanie się od bana AB

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: kwl 
Godzina, data zdarzenia: 16.02.2020 19:20 okolo
Mapa: dd2 
STEAM_ID / IP:  ' 185.105.143.254 ' 
Uzasadnienie:  ahh, w skrocie... Dostalem bana na codmodzie 200lvl ssy, zanim one byly sprawdzone  sprawdzalem sobie kazdy serwer sieci, only dd2 byl jako pierwszy i zdziwilo mnie ze moge wejsc jak bana mam (jak to na wszystkich serwerowniach) wszedlem na dwie rundy i AB, dwie minuty pozniej dostalem ub za ssy i znow bana.

 
 
@WaRninG1  prosze cie czytaj ze zrozumieniem i nie zamykaj odrazu tematu, dostalem ssy, po 30 min wszedlem na serwer dd2 na 2 rundy, dostalem bana za AB, po 2 minutach napisales ze UB mam, ale  po chwili zmieniles "jednak pomylka ub nie bedzie i dalej mam bana" o to mi chodzilo 

Czy Ty widzisz tutaj UB w tym banie za ss'y? Bo ja akurat nie, więc nie wmawiaj, że dostałeś ss'y i dostałeś za nie UB, bo @~Czarna~ się nie myli :P 

Bez UB.

a ty mi wmawiasz, ze mialem ub? ziomek czytaj ze zrozumieniem prosze...

nie obrazajac cie, masz 15 lat ale jak cos to trzeba pare razy przeczytac to co ktos napisze, a nie odrazu w goracej wodzie kąpany pisac UB NIE BEDZIE, daj innym sie wypowiedziec

z postu o ssy :

Przepraszam popełniłem pomyłkę, będzie bez UB, gdyż dostałeś bana za AB, a dopiero po tym banie za AB wstawiłeś ss'y.

T/C.

Edytowane przez Fnatik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A czego Ty nie rozumiesz?  Dostałeś ssy, nie wstawiłeś ich a sam piszesz, że wbiłeś w tym  czasie na serwer. Więc sam się przyznajesz do gry na aktywnym banie.  Ban nakłada się na VALVE_ , które zdążyłeś zmienić. Ale IP już masz jedno więc na tej podstawie poleciał ban za AB. Nie dostaniesz ub a kolejne tematy będą nagradzane za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...