Jump to content

Recommended Posts

Nick: MobbyDick
Wiek: aktualnie 19lat ( w czerwcu 20) 
Doświadczenie (w byciu adminem): Admina posiadałem na wielu serwerach czy to DD2, kiedyś popularne DIABLO MOD'Y,  oraz na serwerach typu COD. Więc doświadczenie posiadam spore. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie:  około 7 lat wiadomo z przerwami, bez przerw ponad 4 latka 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  Jestem często aktywny na serwerze, spędzam na nim sporo czasu. Bywają godziny gdzie nie ma żadnego admina  i niestety trzeba znosić wtedy cheaterów oraz ludzi którzy nie przestrzegają regulaminu. Jestem również dobrze rozpoznawalny i wydaje mi się, że mam dosyć dobry kontakt z graczami jak i adminami. Dodatkowo potrafię rozpoznać gdy ktoś rzeczywiście korzysta z wspomagaczy czy jest to po prostu dobry gracz.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy od dnia oczywiście, zazwyczaj minimum 5h w weekendy jeszcze więcej czasami dochodzi do 7-8h
Kontakt: Steam, GG: 45499011
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MobbyDick/80.72.43.106:27022/

@sebagd256  Przypomnę Ci coś: Twój 93lvl 300hp i o wiele za dużo kondycji ;) Nie zwyzywałem tylko przedstawiłem Ci jak sytuacja wygląda i jak w oczywisty sposób pokazujesz że bugujesz staty :) I dziwnym trafem po tym co Ci powiedziałem i życie Ci się zmniejszyło i speed :) 

Edited by Wolves
Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...