Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: MobbyDick
Doświadczenie (w byciu adminem): Admina posiadałem na wielu serwerach czy to DD2, kiedyś popularne DIABLO MOD'Y,  oraz na serwerach typu COD. Więc doświadczenie posiadam spore. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie:  około 7 lat wiadomo z przerwami, bez przerw ponad 4 latka 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  Jestem często aktywny na serwerze, spędzam na nim sporo czasu. Bywają godziny gdzie nie ma żadnego admina  i niestety trzeba znosić wtedy cheaterów oraz ludzi którzy nie przestrzegają regulaminu. Jestem również dobrze rozpoznawalny i wydaje mi się, że mam dosyć dobry kontakt z graczami jak i adminami. Dodatkowo potrafię rozpoznać gdy ktoś rzeczywiście korzysta z wspomagaczy czy jest to po prostu dobry gracz.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy od dnia oczywiście, zazwyczaj minimum 5h w weekendy jeszcze więcej czasami dochodzi do 7-8h
Kontakt: Steam, GG: 45499011
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MobbyDick/80.72.43.106:27022/

@sebagd256  Przypomnę Ci coś: Twój 93lvl 300hp i o wiele za dużo kondycji ;) Nie zwyzywałem tylko przedstawiłem Ci jak sytuacja wygląda i jak w oczywisty sposób pokazujesz że bugujesz staty :) I dziwnym trafem po tym co Ci powiedziałem i życie Ci się zmniejszyło i speed :) 

Edytowane przez Wolves

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie na nie

Popraw swoje zachowanie względem innych graczy to zmienię zdanie

Jesteś dość konfliktową osobą , praktycznie codziennie musisz być "Uciszany" .

+Steam
+Amxx
+Wiek
+GT
-Kultura

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XD

Na nie;

KULTURY NIE masz w ogóle, wystarczy wejść w bansa, aby się domyślić. Mam gdzieś screeny jak mnie obrażasz, o wyzywaniu nie wspomnę :)

20200219_065845.jpg.170eda25a269c2865015e100d9a58df2.jpg

łatwo Cię sprowokować

Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...