Skocz do zawartości
Wolves

 odrzucone Admin Mobby

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MobbyDick
Wiek: aktualnie 19lat ( w czerwcu 20) 
Doświadczenie (w byciu adminem): Admina posiadałem na wielu serwerach czy to DD2, kiedyś popularne DIABLO MOD'Y,  oraz na serwerach typu COD. Więc doświadczenie posiadam spore. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie:  około 7 lat wiadomo z przerwami, bez przerw ponad 4 latka 
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty:  Jestem często aktywny na serwerze, spędzam na nim sporo czasu. Bywają godziny gdzie nie ma żadnego admina  i niestety trzeba znosić wtedy cheaterów oraz ludzi którzy nie przestrzegają regulaminu. Jestem również dobrze rozpoznawalny i wydaje mi się, że mam dosyć dobry kontakt z graczami jak i adminami. Dodatkowo potrafię rozpoznać gdy ktoś rzeczywiście korzysta z wspomagaczy czy jest to po prostu dobry gracz.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy od dnia oczywiście, zazwyczaj minimum 5h w weekendy jeszcze więcej czasami dochodzi do 7-8h
Kontakt: Steam, GG: 45499011
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MobbyDick/80.72.43.106:27022/

@sebagd256  Przypomnę Ci coś: Twój 93lvl 300hp i o wiele za dużo kondycji ;) Nie zwyzywałem tylko przedstawiłem Ci jak sytuacja wygląda i jak w oczywisty sposób pokazujesz że bugujesz staty :) I dziwnym trafem po tym co Ci powiedziałem i życie Ci się zmniejszyło i speed :) 

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na razie na nie

Popraw swoje zachowanie względem innych graczy to zmienię zdanie

Jesteś dość konfliktową osobą , praktycznie codziennie musisz być "Uciszany" .

+Steam
+Amxx
+Wiek
+GT
-Kultura



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...