Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BotQ
Wiek: 24
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem kiedyś adminem na kilku serverach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): jeszcze coś zostało mi w głowie będzie to jakieś 5/10
Staż w CS-sie: spory :D kilkanaście lat
Steam / NonSteam: Co prawda nonSteam ale jeśli to koniecznie to kupił bym nawet jeśli obowiązkowo potrzeba :P
Dlaczego Ty: Wcześnie byłem niemile nastawiony na to i wdałem się w zwady z innymi graczami ale po czasie spędzonym na tym serverze jest mi głupio za to. Kilka osób jeszcze muszę przeprosić :P wydaje mi się że łapie coraz lepszy kontakt z ludźmi. Staram się trochę więcej rozmawiać i żartować, w końcu to powinna być zabawa.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około kilku godzin dziennie
Kontakt: discord: Naniko#2149 , nr telefonu podał bym ale to może w wiadomości prywatnej xD, GG:69308211
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/nanikoo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie
Nie posiadasz za grosz kultury, co można śmiało sprawdzić w logach czy w hltv, zachowujesz się jak bachor i regulaminu też moim zdaniem nie znasz.
Twoje podanie to jest żart dla mnie

@BotQ nie ośmieszaj się, jeżeli chodzi o kulturę to zależało to wyłącznie ode mnie,  że kontynuujesz rozgrywkę, nie przypominam sobie, że Ciebie obrażałem i nie gadaj takich pierdół, bo totalnie nie wiesz, co piszesz. Takie jest moje zdanie i takie pozostanie. Skoro ciągle uważasz, że moja gra jest spalona to ja poraz kolejny to Tobie napiszę, że masz dział od zgłaszania takich rzeczy czy też możesz to wysłać na pv do kogoś, żeby moje oczy tego nie widziały. Na samym końcu udowadniasz, że ja nic Tobie osobiście nie powiem - chyba logiczne, że serwer to nie jest tyralnia i będę siedział cicho i czekał cierpliwie, zamiast odpowiadać Tobie na Twoje zaczepki (to teraz miesza się z twoim pierwszym oskarżeniem, to w końcu zdecyduj jak jest). Podsumowując mało rzeczy widziałeś, bezprawie to przesada, a kłamstw nie powielaj, bo nie mam 5 lat i nie gram od wczoraj, aby akurat Tobie odpowiedzieć coś o rodzicach, za to śmiało mogę powiedzieć, że Ty to robisz. Chciałbym widzieć wszystko na mnie w odpowiednim dziale, a nie w Twoim podaniu i na tym to powinien być koniec, takich jak Ty moim zdaniem nie potrzebujemy, szczególnie, że jest parę kandydatów lepszych w obecnej rekrutacji i kilku aktywnych w szeregach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Born  Pamiętaj że także tyczy się to Ciebie i wiele innych osób. Może mógłbym Ci przypomnieć jak " Twoja stara" czy " Twój stary" szło od Ciebie w moją stronę. Nie mam prawa się denerwować jak np. ty admin używa wh ? staty 115/5 mapa westwood może pamiętasz ? Twoje skany przez ścianę i jest wiele innych przypadków. I akurat ty chcesz mnie pouczać. Sory ale jako admin dla mnie też jesteś niekompetentny i mało odpowiedzialny. Nie chodzi mi o zabawę tylko o grę. Powiedz mi proszę czy np jest jakiś administrator po 22 ? jasne że nie. Jeśli spojrzysz na aktywność to ludzie dalej grają i w tedy jest najwięcej osób z wh i aimem. Nie chcesz mi uwierzyć ? ok popytaj innych. Dalej ma być bezprawie na serverze ok ludzie zostawią ten serwer. Większość graczy śmieje się z administracji że nigdy ich nie ma. @Born zaradź za tem coś. Ja po prostu chce mieć przyjemną grę gdzie mogę pośmiać się z innymi to tyle. Proszę dalej praw mi kazania. Niech więcej cheeterów pojawi się na serwerze. A uraz do mnie schowaj w kieszeń i powiedz mi to osobiście jeśli jesteś "dojrzały" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...