Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ChoopaChups
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem) Byłem Kiedyś 2x na P******.pl
Znajomość AMXX (W skali 1-10):   6
Staż w CS-sie:  Gram od 9 lat 
Steam / NonSteam:  NonSteam
Dlaczego Ty:  Bo znam się na tym , Bardzo mi się ten serwer podoba i dość długo na nim jeszcze posiedze  lubie na nim grać lecz niestety mimo że siedzę około 30-40 godz tygodniowo to też często w nocy i właśnie w nocy przychodzi najwięcej Cheeterów i inni nie mogą grać , przyznaje ze jestem lekko zdenerwowany jak ktoś zabija mnie z 10x zrzedu czyli Born to Kill ( nienawidzę gościa xD ) ale jako admin jak i kiedyś znając życie będę robić tylko podstawowe rzeczy czyli kick/bany za cele i nie przestrzeganie zasad / udzielaniu informacji nowym graczom. Mikrofonu używam jak najbardziej . Dość duży chaos panuje na serwerze jeżeli chodzi o kulturę a zwłaszcza obrazy , to także chciałbym na tym serwerze zmienić i oczywiście zdaje sobie z tego sprawę ze tez nie jestem święty ale tutaj jeżeli chodzi o role admina będzie trzeba jak najbardziej być w 100 % poważnym i odpowiedzialnym. Jeżeli zostane odrzucony to jak najbardziej się z tym pogodzę aczkolwiek przebywam często tez w nocy i wiem bardzo dobrze co się wtedy dzieje a reszta adminów jak ludzie po prostu śpią . Pozdrawiam 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Pracuje 2x w tygodniu ale jak jestem w domu to gram jakies 4 dni czyli jakos 6-7 godz dziennie 
Kontakt: [email protected]
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/

Edytowane przez Born
edycja nazwy sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tu też jestem na totalne NIE.
Nie posiadasz za grosz kultury tak samo jak kolega BotQ, zachowanie niedojrzałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sory ale też na nie ;/ 

to samo co up ;/ może jak troszke więcej godzin nabijesz to może będzie na tak :)

Edytowane przez $lepY*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...