Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja przychodzę z propozycją o blokniecie  rakiet na 7 sekund tak jak jest to z granatami!!!

Pomysł wziął się z tego, że na małych mapach nie da się ugrać z tymi rakietami taki MobbyDick wpada po 2 sekundach na respa i wysadza wszystkich rakietami dlatego dużo graczy nie chce grać przez takie coś.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej propozycji ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak , ponieważ są gracze którzy grają klasą "rusek" (nie mam nic do tego że gracie tą klasą) ale taka jest prawda że teraz tylko gracze latają i walą tymi rakietami a to graczy odstrasza od serwa i sobie wychodzą xD Ja grając na normalnej klasie nie jestem w stanie ubić gracza który gra na rusku , powód prosty prawie go ubijam ale walnie Ci rakiete i po tobie xD A na małych mapach to już tragedia jest tylko zabijają raczy tymi rakietami xD

Jestem na Tak by coś takiego wprowadzić xD 

@Wolves  Nigdzie nie napisałem że kupując tą klasę masz nie używać rakiet  xD chodzi  mi o to że jak są np. gracze z małymi poziomami to nie mają szans z tobą jak puścisz rakietę i często widzę jak tacy gracze biorą i po paru rundach wychodzą z serwa xD

Edytowane przez F4N4TYK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, JugoL^^ napisał:

Witam ja przychodzę z propozycją o blokniecie  rakiet na 7 sekund tak jak jest to z granatami!!!

Pomysł wziął się z tego, że na małych mapach nie da się ugrać z tymi rakietami taki MobbyDick wpada po 2 sekundach na respa i wysadza wszystkich rakietami dlatego dużo graczy nie chce grać przez takie coś.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej propozycji ☺️

Uważam, że przesadzeniem jest tutaj chociażby to że wysadzam wszystkich 2 sekundy po respie. Jest sporo osób, które są wstanie przeżyć rakietę, a nawet wiele osób potrafi je unikać (po prostu wystarczy nie podchodzić na blisko). Kupuje klasę, spędzam dużo czasu aby ją wyexpić to chyba mam prawo do używania rakiet i zabijania przy ich użyciu. 

"13.1  Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa", zakaz nie obowiązuje raszowania."

Na RESPAWN wychodząc na środek mapy nie znajdujesz się już na w miejscu gdzie się odradzasz więc na respawn rakiety nie leciały.

Moim zdaniem takie ograniczenie, nie jest potrzebne.

1 godzinę temu, F4N4TYK napisał:

Jestem na tak , ponieważ są gracze którzy grają klasą "rusek" (nie mam nic do tego że gracie tą klasą) ale taka jest prawda że teraz tylko gracze latają i walą tymi rakietami a to graczy odstrasza od serwa i sobie wychodzą xD Ja grając na normalnej klasie nie jestem w stanie ubić gracza który gra na rusku , powód prosty prawie go ubijam ale walnie Ci rakiete i po tobie xD A na małych mapach to już tragedia jest tylko zabijają raczy tymi rakietami xD

Jestem na Tak by coś takiego wprowadzić xD

Czyli według Twojego toku myślenia, kupując klasę "Rusek" powinienem nie używać rakiet, które owa klasa posiada, ponieważ zabijam nimi innych graczy? Powód jak dla mnie bardzo logiczny! Grałem nie raz klasami non premium i dawałem sobie radę z ruskami jeden ze sposobów podałem wyżej, a drugim równie łatwym jest życie powyżej 256hp :).  Nie odpowiadam za to że ktoś strzela gorzej czy lepiej bo nie ukrywam jest wiele osób którzy dają sobie ze mną radę czy z innymi graczami korzystającymi z ruska.

 

Żeby nie robić spamu odniosę się do wypowiedzi w editcie:

@-Damian- 

Cytat

Ci co grają rakietami na 100% będą przeciwni, więc co po waszym zdaniu co? Darujcie sobie, nie ma łatwo.

Poza tym proponuję obniżyć moc rakiet, ponieważ są za mocne. 

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale żeby uzyskać maksymalny dmg z rakiet trzeba tej inty trochę dać co za tym idzie (gracze którzy mają cokolwiek zależne od inty rezygnują z innych statystyk tj: hp, wyt, kon) Gdzie np jakakolwiek inna klasa, załóżmy "Strażnik" przy takim samym poziomie co ja może mieć full hp i konde lub full hp i kondycje pół na pół z wytrzymką ;)  Według mnie są wystarczająco unormowane i zmniejszenie dmg z rakiet równało by się z nieopłacalnością kupna "Ruska".

Cytat

Da się zabić, ale jak skacze jak małpa Janusz z dużą kondycją to leci nad kimś i nie da się zabić. Krótki dystans niestety nie daje szansy pokonania osoby z rakietka.

Nie chce nic mówić ale to świadczy o Twoim braku umiejętności, a nie o tym że jest ktoś jak to nazwałeś "Januszem". To chyba oczywiste że nikt nie będzie specjalnie dla Ciebie chodził z minimalną kondycją, a najlepiej nie ruszał się żebyś go zabił, pewnie Cię to zszokuje ale nie oto w tym wszystkim chodzi ;) Chodzi oto żeby zabić i nie zostać zabitym :)

@niesmiec

Chciałbym Ci powiedzieć że aktualnie rakieta już sama w sobie leci powoli i to bardzo, zapewniam Cię, że z większej odległości jesteś wstanie ją zauważyć i uniknąć przynajmniej 4 razy. I tak ogólnie każda klasa jest mocna jeżeli ma się na niej odpowiednio wysoki poziom jak i posiada się odpowiednio wysokie umiejętności dodatkowo znakomity perk i pyk przepis na top1 każdej mapy ;). Ale idąc tym tokiem myślenia to może odrazu znefrimy rakiety żeby biły po 50dmg (oczywiście z full intą, żeby nie było za łatwo), a następnie zrobimy ruska klasą non-premium. :hihi:

 
Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No I PROSZĘ BARDZO ! W końcu bomba goryczy wybuchła !

Potwierdzę wypowiedź mobbiego. Hp powyżej 256. Zanim dolecimy macie szansę coś zrobić. Pioruny, scouty, awp. Nic nie poradzimy że macie tego zeza przez co w full auto nawet czachy nie potraficie ubić z 1x czy 2x. Rakiety na respa ? Prujcie się do autorów regulaminu że dali nam taką możliwość, przecież jest napisane: zakaz nie obowiązuje rushowania. A nawet gdyby to po 1 rakiecie macie jeszcze te 2 sec żeby zabić ruska zanim puści drugą. Nie musicie się także pchać w jedną grupkę żeby mógł zabić tylko 1 a nie 4 od razu.

I muszę przypomnieć ! Płakać każdy będzie bez względu na wszystko, nawet mi się zdarzy 1 czy 2 gdyż nie jestem idealny. Ale przynajmniej pogodzę się z tym na tyle ile mogę i gram dalej. Jak będziemy grać shoterem czy zeusem lub konspirem to też będziecie pisać że trzeba coś zmienić bo robimy rozpierdol tą klasą ? A może napiszcie że trzeba moduł znerfić bo tylko dzięki niemu możemy bardzo szybko się przemieszczać ?

Taka prawda - @Wolves jest jednym z lepszych graczy, który co nie weźmie, czy premium czy no premium - i tak da radę ugrać na tym modzie xD

Podsumowując, jak solidarność to solidarność. Jak ograniczacie jedną klasę to ograniczajcie wszystkie. I nie ograniczajcie ruska tylko dlatego bo 1, 2 czy 3 osoby potrafiły ogarnąć możliwości danej klasy.

Edytowane przez Wicevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, JugoL^^ napisał:

Witam ja przychodzę z propozycją o blokniecie  rakiet na 7 sekund tak jak jest to z granatami!!!

Pomysł wziął się z tego, że na małych mapach nie da się ugrać z tymi rakietami taki MobbyDick wpada po 2 sekundach na respa i wysadza wszystkich rakietami dlatego dużo graczy nie chce grać przez takie coś.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojej propozycji ☺️

Kup sobie klasę Rusek i graj a jeśli ktoś łamie regulamin to zgłoś to w odpowiedni sposób ..
A jak Ci się nie podoba ,że ktoś gra z rakietami czy piorunami to może po prostu zmień serwer na inny? typu ffa gdzie nie ma klas z rakietami? ...
 

13 minut temu, Wicevil napisał:

No I PROSZĘ BARDZO ! W końcu bomba goryczy wybuchła !

Potwierdzę wypowiedź mobbiego. Hp powyżej 256. Zanim dolecimy macie szansę coś zrobić. Pioruny, scouty, awp. Nic nie poradzimy że macie tego zeza przez co w full auto nawet czachy nie potraficie ubić z 1x czy 2x. Rakiety na respa ? Prujcie się do autorów regulaminu że dali nam taką możliwość, przecież jest napisane: zakaz nie obowiązuje rushowania. A nawet gdyby to po 1 rakiecie macie jeszcze te 2 sec żeby zabić ruska zanim puści drugą. Nie musicie się także pchać w jedną grupkę żeby mógł zabić tylko 1 a nie 4 od razu.

I muszę przypomnieć ! Płakać każdy będzie bez względu na wszystko, nawet mi się zdarzy 1 czy 2 gdyż nie jestem idealny. Ale przynajmniej pogodzę się z tym na tyle ile mogę i gram dalej. Jak będziemy grać shoterem czy zeusem lub konspirem to też będziecie pisać że trzeba coś zmienić bo robimy rozpierdol tą klasą ? A może napiszcie że trzeba moduł znerfić bo tylko dzięki niemu możemy bardzo szybko się przemieszczać ?

Taka prawda - @Wolves jest jednym z lepszych graczy, który co nie weźmie, czy premium czy no premium - i tak da radę ugrać na tym modzie xD

Podsumowując, jak solidarność to solidarność. Jak ograniczacie jedną klasę to ograniczajcie wszystkie. I nie ograniczajcie ruska tylko dlatego bo 1, 2 czy 3 osoby potrafiły ogarnąć możliwości danej klasy.

Zgadzam się z @Wicevil  ,zanim ktoś puści rakietę masz możliwość go zabić na wiele sposobów , są też różne perki ..
Ja nie rozumiem co was tak boli? Że kogoś stać na klasę czy co?

Ale skoro ma dojść do blokady rakietek to i niech tyczy się też Piorunów .. :)


 

Edytowane przez Czitovsky.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te rakiety ruska są zdecydowanie za mocne.  Można obniżyć ich dmg lub też zmniejszyć szybkość lotu, lub zasięg eksplozji. Najprościej chyba zmniejszyć dmg jest. Rusek jest po prostu za mocny i prześcignął nawet czołgistę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 minut temu, Czitovsky. napisał:

Kup sobie klasę Rusek i graj a jeśli ktoś łamie regulamin to zgłoś to w odpowiedni sposób ..
A jak Ci się nie podoba ,że ktoś gra z rakietami czy piorunami to może po prostu zmień serwer na inny? typu ffa gdzie nie ma klas z rakietami? ...
 

Zgadzam się z @Wicevil  ,zanim ktoś puści rakietę masz możliwość go zabić na wiele sposobów , są też różne perki ..
Ja nie rozumiem co was tak boli? Że kogoś stać na klasę czy co?

Ale skoro ma dojść do blokady rakietek to i niech tyczy się też Piorunów .. :)


 

Żołnierzu wróć do szeregu i nie wychylaj się! Obrońco uciśnionych, daruj sobie takie pisanie, że ktoś ma iść na inny serwer, bo Ty raczej o tym nie decydujesz. 

Da się zabić, ale jak skacze jak małpa Janusz z dużą kondycją to leci nad kimś i nie da się zabić. Krótki dystans niestety nie daje szansy pokonania osoby z rakietka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też obecnie gram ruskiem lecz też mnie to denerwuje na małych mapach dlatego też jestem za wprowadzeniem tego pomysłu 

bo gracz z modułem i full kondycją jest wstanie 2/3 sec być na respie a co jak wchodzą nowi gracze nie zdążą się ruszyć i dostają rakietę i jak oni mają być przekonani do serwera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@-Damian- jak się bawimy w wojsko to proszę bardzo. Pakuj walizę szeregowy i wy*****alaj bo nie grałeś nim a się wypowiadasz. Nie wiem czy nawet grasz długo tutaj i wiesz o co chodzi.

I wasze myślenie w tym momencie przejawia się w ten sposób:

>Jest klasa

>Ktoś to lvl-uje i ma top lvl

>Zaczyna robić sieke naginając zasady, ale ich nie łamiąc

>Zbierają się rycerze na białych koniach i gadają że koniecznie coś trzeba zrobić z tą klasą, bo nowi gracze XDD

Co do nerfow: pewnie, zmiejszmy obszar bicia żeby bił jak piorun. Zmniejszyć szybkość lotu ? Co z tego że i tak ja, mobby, czy ktoś inny rushują z tymi rakietami xD a dmg ? Pewnie, co z tego że na normalnych mapach mamy w większości przypadków tylko 2 pewne kille. Najs.

Co z tego że macie problem z małą mapą a już gadacie żeby mu dać ogólną blokadę i nerfy na całą rozgrywkę tą klasą.

Nie mamy zdania bo gramy ruskiem i mamy zdanie przeciwne gdyż wiemy o co kaman. Pewnie, staż na tym serwie też już się nie liczy ???

 

Edit: Pewnie @-Damian- że będę samolubem i nawet ci powiem dlaczego. Ponieważ już p o ś w i ę c i ł e m  t r o s z k e  c z a s u  w celu jakiegoś efektu, a także wydałem hajs żeby pograć lepszą klasą niż normalne. A wy********y m4 bo mam rakiety. wy********y skoki. Najlepiej też wy********y 1/2 HE i dajmy klasie funkcję no premium. Fajne że grałeś na innych codach tylko że cod codowi nie równy. Więc wszędzie nie działa wszystko tak samo.

Jeszcze to pieprzenie że specjalnie wbiłem na wiochę bo gram ruskiem XDDDDD

I najlepsze: po prostu nie będziesz rushował. Ta po co rushować ? Żeby nie przedłużać specjalnie grając pod obje....... Nie nie nie. Żeby utrzymać na tym modzie dynam....... Ta na pewno nie.

Jak nie chcesz rushu to masz dużo serwerów dd2 czy FFA. Zapraszam tam sobie potryhardować pod najlepsze staty bez żadnych rakiet.

@T3@M to już jest dyskusja dla adm głównie bo nowi na pewno nie podadzą dobrych sugestii. 

A i poetyczne gadanie damianek to sobie zostaw na konkurs recytatorski czy coś w tym stylu a nie chwalisz się swoją kreatywnością w tym wypadku.

Edytowane przez Wicevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyłączę testowo na 2 dni małe mapy. Dodałem na każdej większej bariery które blokują połowę mapki przy mniej niż 8 osobach na serwerze. Gdy jest 9 automatycznie znikają.

Nie ma nic gorszego niż małe mapki dla nowych graczy. Szansa że kogoś zabije są znikome. Co do  rakiet od x sekund na początku rundy to trzeba będzie zagłębić się w kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


aquax tez nie wolno usuwac małych map bo jak jet typu 3 vs 2 to nie bedzie im sie chcailo szukac na mapie typu dust  badz cos    a co do rusków to blokowanie nie ma sensu bo tak czy tak jest rasz wiec rakietami czy nie zraszują i zabija wiec na jedno wychodzi +edit rakiety nie zaliczaja do ranku chyba wiec tak czy tak jakby sie zaliczały to osoby z zeusa i ruska by byli top 1 na serwerze rakiety łatwo da sie ominac nawet przy namniejszej kondycji testowalem sam to nie raz ze maks zadadza ci 56 hp  wiec zostaje ci jeszcze drugie tyle wiec no tak czy tak da sie je ominąć i nie ma po co blokowac bo tak czy tak zraszują i zabiją wszystkich którzy zostali jeszcze na respie a dobije rakietami tych którzy zdążyli wyjść wiec albo usunac mu double jumpa ale próbujcie cos kombinowac innego pozdrawiam pemuś :DD 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, pemeqq napisał:

aquax tez nie wolno usuwac małych map bo jak jet typu 3 vs 2 to nie bedzie im sie chcailo szukac na mapie typu dust  badz cos    a co do rusków to blokowanie nie ma sensu bo tak czy tak jest rasz wiec rakietami czy nie zraszują i zabija wiec na jedno wychodzi +edit rakiety nie zaliczaja do ranku chyba wiec tak czy tak jakby sie zaliczały to osoby z zeusa i ruska by byli top 1 na serwerze rakiety łatwo da sie ominac nawet przy namniejszej kondycji testowalem sam to nie raz ze maks zadadza ci 56 hp  wiec zostaje ci jeszcze drugie tyle wiec no tak czy tak da sie je ominąć i nie ma po co blokowac bo tak czy tak zraszują i zabiją wszystkich którzy zostali jeszcze na respie a dobije rakietami tych którzy zdążyli wyjść wiec albo usunac mu double jumpa ale próbujcie cos kombinowac innego pozdrawiam pemuś :DD 

 

 

 

Przecież napisałem że przy takiej ilości graczy połowa mapy jest niedostępna i robi się z niej "mała" więc nie widzę problemu takiego. Na przykład mapę dust okroiłem uważam wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, aquax napisał:

Przecież napisałem że przy takiej ilości graczy połowa mapy jest niedostępna i robi się z niej "mała" więc nie widzę problemu takiego. Na przykład mapę dust okroiłem uważam wystarczająco.

Chociaż tyle dobrego życzę miłego dnia i sądze aby zamknąć temat bo będzie gó**o burza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, Wicevil napisał:

@-Damian- jak się bawimy w wojsko to proszę bardzo. Pakuj walizę szeregowy i wy*****alaj bo nie grałeś nim a się wypowiadasz. Nie wiem czy nawet grasz długo tutaj i wiesz o co chodzi.

I wasze myślenie w tym momencie przejawia się w ten sposób:

>Jest klasa

>Ktoś to lvl-uje i ma top lvl

>Zaczyna robić sieke naginając zasady, ale ich nie łamiąc

>Zbierają się rycerze na białych koniach i gadają że koniecznie coś trzeba zrobić z tą klasą, bo nowi gracze XDD

Co do nerfow: pewnie, zmiejszmy obszar bicia żeby bił jak piorun. Zmniejszyć szybkość lotu ? Co z tego że i tak ja, mobby, czy ktoś inny rushują z tymi rakietami xD a dmg ? Pewnie, co z tego że na normalnych mapach mamy w większości przypadków tylko 2 pewne kille. Najs.

Co z tego że macie problem z małą mapą a już gadacie żeby mu dać ogólną blokadę i nerfy na całą rozgrywkę tą klasą.

Nie mamy zdania bo gramy ruskiem i mamy zdanie przeciwne gdyż wiemy o co kaman. Pewnie, staż na tym serwie też już się nie liczy ???

To, że tutaj nie gram długo nie oznacza, że nie grałem na innych serwerach cod. To najwyżej nie będziesz rashował i koniec. Bo już wbileś lvl dosyć duży i będziesz przeciwny wszystkiemu co będzie wobec klasy, którą grasz to teraz zachowujesz się trochę jak samolub, bo nie tylko Ty grasz na serwerze, ale również sporo innych osób.

A co taki płacz to po co Wam m4? Rakiety są tylko jako wspomaganie, a m4 masz używać.

 

Skoki również można ująć Wam skaczecie jak małpy Janusze + duża kondycja i rakietek się używa. Ostatnio bezczelnie wbileś, bo zobaczyłeś, że wiocha jest i co chwila rakietki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym bardziej szedł w strone zmniejszenia dmg tych rakiet zadają 256 hp  @Wicevil mówisz hp powyżej 256 hp nowi gracze ot tak nie wyczarują sobie aż tyle życia

Pozdro ;)

@-Damian- Raczej wątpie nawet z jakimś perkiem nie mógł tyle zadawać

Edytowane przez T3@M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przed chwilą, T3@M napisał:

Ja bym bardziej szedł w strone zmniejszenia dmg tych rakiet zadają 256 hp  @Wicevil mówisz hp powyżej 256 hp nowi gracze ot tak nie wyczarują sobie aż tyle życia

Pozdro ;)

Nie wiem czy @Wicevil miał jakiś perk ostatnio, ale mi zadawał z rakiet 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


blokada by się na pewno przydała przy okazji trzeba by zmienić regulamin. To prawda że nowe osoby nie mają szans z ruskiem na razie nie widzę sensu zmniejszenia dmg z rakiet zobaczymy co przyniesie nam zmieniony cod bo na pewno będą zmniejszone statystyki nwm o ile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, -Damian- napisał:

To, że tutaj nie gram długo nie oznacza, że nie grałem na innych serwerach cod. To najwyżej nie będziesz rashował i koniec. Bo już wbileś lvl dosyć duży i będziesz przeciwny wszystkiemu co będzie wobec klasy, którą grasz to teraz zachowujesz się trochę jak samolub, bo nie tylko Ty grasz na serwerze, ale również sporo innych osób.

A co taki płacz to po co Wam m4? Rakiety są tylko jako wspomaganie, a m4 masz używać.

 

Skoki również można ująć Wam skaczecie jak małpy Janusze + duża kondycja i rakietek się używa. Ostatnio bezczelnie wbileś, bo zobaczyłeś, że wiocha jest i co chwila rakietki były.

Czyli rozumiem, że jak wbijam większy poziom niż ktoś inny to mam mówić żeby wszystko osłabić, a najlepiej zostawić mi samego glocka/usp bo przecież mi to powinno wystarczyć skoro mam duży lvl, ponownie brzmi to dosyć logicznie... 

Po raz kolejny raz muszę mówić, że skoro wszyscy wielce uważacie że umiemy tylko zabijać z rakiet (które nie liczą się do ranku) jak znajduje się od dłuższego czasu w top15 (6,7,8 zależy czy mam przerwę dniową). 

Wspomniałem już wcześniej oczywiście prześmiewczo najlepiej z powodu iż mam jeden z większych bądź największy poziom na serwie powinienem podchodzić do przeciwnika zatrzymywać się i czekać aż mnie zabije bo w każdym innym sposobie będzie to niemożliwe mam rozumieć? Kolejny raz muszę Ci tłumaczyć, że nikt nie będzie Ci się specjalnie podkładał bo Ty nie potrafisz zabić osoby która jest w powietrzu bo podskoczyła, TOTALNY BEZSENS! Czytając to co piszesz sam przyznajesz się do braku jakiegokolwiek skilla stosując to jako argument do osłabienia klasy... Nie bez powodu poświęcam tyle czasu aby wbić topowy lvl, chce mieć dużo życia dużo inty i dużo kondy, aby być jeszcze trudniejsz do zabicia, a nie łatwiejszym jak chyba według Ciebie powinno być...

4 godziny temu, -Damian- napisał:

Nie wiem czy @Wicevil miał jakiś perk ostatnio, ale mi zadawał z rakiet 350

Jest to niemożliwe więc nie upieraj się bez jakiegokolwiek dowodu... 

4 godziny temu, T3@M napisał:

Ja bym bardziej szedł w strone zmniejszenia dmg tych rakiet zadają 256 hp  @Wicevil mówisz hp powyżej 256 hp nowi gracze ot tak nie wyczarują sobie aż tyle życia

Pozdro ;)

@-Damian- Raczej wątpie nawet z jakimś perkiem nie mógł tyle zadawać

Idąc tym tokiem myślenia sens grania jakąkolwiek klasą zawierającą pioruny rakiety czy cokolwiek z dmg od inty powinno być zmniejszone, a serwer sam sobie jest trudny z powodu ilości expa jaki się zdobywa... To taak zróbmy z niego totalnego harda, a najlepiej idąc tokiem niektórych tu osób wypowiadających się natychmiast zmniejszyć max poziom i osłabić każdą klasę bo gdy ktoś jest wyskillowany to najlepiej grać bez klasy... 

 

Naprawdę ludzie jeżeli Wam tak przeszkadza że klasy Premium są lepsze to zastanówcie Cię co oznacza KLASA PREMIUM i dlaczego się za nią płaci :) Jeśli tego nie rozumiecie to przerzućcie się na ONLY DD2 lub FFA oczywiście z tej sieci. 

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...