Skocz do zawartości
jacob123

Miny - klasa Kucacz

Rekomendowane odpowiedzi

No to dzisiaj się spotkałem z ową sytuacją. Otóż grałem klasą "Kucacz" na mapie de_dust2_long 1v1 Ja"Kames c:" vs admin "Zielona". Została podłożona przez niego bomba, po kilku sekundach zabiłem oponenta i zabrałem się do rozbrajania bomby. Jako, że klasa "Kucacz" posiada 2 miny, które aktywuje się klawiszem użycia (który odpowiada też za rozbrajanie bomby, zabieranie zakładników etc.) dostałem od Zielonego bana za stawianie miny na bombsite. Bez zastanowienia, przeanalizowania sytuacji dostałem bana, mimo nawet że zostałem sam rozbrajając bombę. Poruszam wątek również tego bana, gdyż było to nie fair w stosunku do mnie (30 min). Może i to nie jest długo, ale powtarzam, było to nie fair. Jeżeli gracz nie trafi w hitbox rozbrajania bomby, gdyż np. ma mało czasu i postawi przez przypadek minę na bs'ie, za każdym razem admin by musiał dawać mu bana, co według mnie jest kompletnie bez sensu. Dlatego proszę o usunięcie z klasy "Kucacz" min, które tylko utrudniają rozgrywkę i nie wnoszą nic do przebiegu meczu albo o zmianę zasad w regulaminie dotyczących tych min.
A dodając, "Zielona" był stiltowany, gdyż miałem nad nim przewagę w grze, starał się utrudnić mi rozgrywkę wyrzucając mnie z serwera o rzekome "Lagi", których nie miałem (ale to tak na marginesie) c:

Edytowane przez jacob123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Równie dobrze możesz sobie zmienić klawisz USE w ustawieniach z E na ALT przykładowo i nie będzie problemu.

Chyba, że stawianie min jest przypisane do klawisza USE i nie da się tego zmienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

No właśnie o to chodzi, że jest przypisane i nie da się zmienić. Właśnie dzisiaj @Doman był na tsie i rozmawiał ze mną i o tym też mówiłem, że jest on przypisany i nie da się go zmienić.

Bo chyba logiczne, że nie postawiłem miny na bsie miny tylko po to, zeby zrobić adminowi na złość albo po prostu "bo tak", tylko chciałem rozbroić bombę, a zostałem niemile zaskoczony Banem, który nie był nawet do końca przemyślany >:(

 

Edytowane przez jacob123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...