Skocz do zawartości
WaR1At

 pozytywne Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:WaR1At
Godzina, data zdarzenia:14:00, 14 03 2020
Mapa:De_dust
STEAM_ID / IP: STEAM 1 : 1 1138422753
Uzasadnienie: dostałem bana permanentnego z dopiskiem "aktywny" choć grałem na tym serwerze po raz drugi, grałem dzisiaj z dobre 3 godziny po czym admin dał mi tego bana co napisałem wyżej, nie wiem jak się odwołać lub dać ss bo nawet ich nie dostałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, WaR1At napisał:

Ja mam 24 h na przedstawienie dowodów? Jak ja mam to zrobić jak żadnego ss nie mam ani nic w tym stylu 

Nie ty masz przedstawić dowody, tylko admin. Czytaj z zrozumieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam. tak dostal perma i mial zrobione ss`y. wtedy nawet byl Maxi King na serwerze i widzial co sie dzieje. dostal najpierw ss`y i po chwili znowu byl na serwerze i wtedy dostal znowu perma " aktywny" zmienne ip podejrzewam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 godzin temu, Rejk napisał:

 

 

3 minuty temu, GetS napisał:

po za tym co ja mam udowadniac skoro mial zrobione ss`y a nie demo ?>? to ja mam teraz udowonic ze typ gra na chaxach??

Ludzie, nie mam żadnych ss jakbym miał to bym nie drążył tematu, żadnych chaksów nawet nie mam, nie grałem na nich i nie mam zamiaru grać, a to że ktoś jest teoretycznie słabszy z adminów to od razu trzeba mu dać bana bo ma "haxy", troszeczkę to jest niesprawiedliwe no ale co zrobisz, z administracja nie wygrasz, pozdrawiam cieplutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kolego nie ma innej opcji wyjac perma bez zrobienia ss`y. tak tez miales zrobione a po chwili wchodzisz na serwer jak gdyby nic wiec z automatu dostajesz kolejny ban za aktywnoisc/. do poki ktoz z UB cie nie odabanuje nie grasz . po za tym skoro taki dobry jestes i wspaniale grasz po co uzywasz wh ?? czlowieku kazdy zglaszal cie na u@ i doigrales sie perma . wstaw te ss`y i nie rob z siebie ofiary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie wierzę w was, sprawdzę jeszcze czy są ss, ale obstawiam że dostanę taka sama odpowiedź jak dwa lata temu, ss'y przerabiane xD, ale jeżeli nie mam ss to chyba będzie pora się pożegnać z przemiła administracja i serwerem :)

Edit. Nie znalazłem w żadnym z folderów żadnych screenów, robiłem tak jak macie napisane w porwdniuku, nigdzie ich nie ma 

Edytowane przez WaR1At
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...