Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Angel_Of_Dead
Doświadczenie (w byciu adminem): Średnie. Nie raz byłem adminem na wielu innych serwerach, ale miałem sporą przerwę więc doświadczenie trochę spadło.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 7-8 lat raczej więcej ale nie jestem pewien.
Steam / NonSteam: NoSteam
Dlaczego Ty: Na serwerze spędzam większość swojego wolnego czasu. Nie zawsze jest jakiś admin, a  w tedy ludzie łamią regulamin na wszelkie sposoby. Uważam, że nie mam najgorszego kontaktu z osobami na serwerze, zawsze jak trzeba pomogę graczom z jakąś komendą lub jeśli czegoś nie rozumieją. I tak spędzam większość swojego wolnego czasu na serwerze, ale jeśli będzie trzeba będę na nim częściej i dłużej.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy ale od 14/15 do godziny 23/00 czyli ok. 9-11 h (nie zawsze), czasem wbije też o 10.
Kontakt: Głównie forum ale mogę podać steam i discorda jeśli to potrzebne. Jeśli jet to potrzebne mogę podać fb.
Link do GameTracker'a: KLIK

Moja aktywność na serwerze w kilku ostatnich dniach była trochę mała, a to ze względów na sprawy prywatne, ale jest już wszystko dobrze więc postaram się nadrobić te momenty.

Jeśli chodzi o bana za sg na małej mapie to bradzo za to przepraszam, ale nie przeczytałem w regulaminie punktu z sg i będę następnym razem uważał na to co robię/czytam.

@Zielona 9412 @[email protected] @SECURITY @Tomq73 @Sedziaa @marcinekXD @ReymS @weave

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Zmieniłem kolory tekstu.

Bt SadoS,

kolor czerwony i zielony przeznaczony jest tylko dla administracji forum, 24h na edycje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

+ wiek 

+ amx 

- regulamin  ( Sg txt kultura) 

- ns

+/- gt 

Edit

Wcześniej pisałeś że masz 17 lat... Ale ok mogłeś mieć urodziny, amx we wcześniejszym podaniu na 5 teraz 6 Zastanów się nad tym. Doświadczenie raz piszesz ze średnie, a potem że byłeś adminem, jak dla mnie stanowcze Nie. 

Edytowane przez Zielona 9412

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak lecz troszkę naciągane No ale powodzenia! :D 

+ wiek

+ amx

+ gt

+ często jesteś

- brak steam

- kultura 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamykam podanie na tydzień, jeżeli aktywność będzie dobra to otworzę podanie ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...