Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick: Angel_Of_Dead
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Średnie. Nie raz byłem adminem na wielu innych serwerach, ale miałem sporą przerwę więc doświadczenie trochę spadło.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 7-8 lat raczej więcej ale nie jestem pewien.
Steam / NonSteam: NoSteam
Dlaczego Ty: Na serwerze spędzam większość swojego wolnego czasu. Nie zawsze jest jakiś admin, a  w tedy ludzie łamią regulamin na wszelkie sposoby. Uważam, że nie mam najgorszego kontaktu z osobami na serwerze, zawsze jak trzeba pomogę graczom z jakąś komendą lub jeśli czegoś nie rozumieją. I tak spędzam większość swojego wolnego czasu na serwerze, ale jeśli będzie trzeba będę na nim częściej i dłużej.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy ale od 14/15 do godziny 23/00 czyli ok. 9-11 h (nie zawsze), czasem wbije też o 10.
Kontakt: Głównie forum ale mogę podać steam i discorda jeśli to potrzebne. Jeśli jet to potrzebne mogę podać fb.
Link do GameTracker'a: KLIK

Moja aktywność na serwerze w kilku ostatnich dniach była trochę mała, a to ze względów na sprawy prywatne, ale jest już wszystko dobrze więc postaram się nadrobić te momenty.

Jeśli chodzi o bana za sg na małej mapie to bradzo za to przepraszam, ale nie przeczytałem w regulaminie punktu z sg i będę następnym razem uważał na to co robię/czytam.

 

@Zielona 9412 @PR@SN4JPER @SECURITY @Tomq73 @Sedziaa @marcinekXD @ReymS @weave

Edytowane przez Angel_Of_Dead
Zmieniłem kolory tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie

+ wiek 

+ amx 

- regulamin  ( Sg txt kultura) 

- ns

+/- gt 

Edit

Wcześniej pisałeś że masz 17 lat... Ale ok mogłeś mieć urodziny, amx we wcześniejszym podaniu na 5 teraz 6 Zastanów się nad tym. Doświadczenie raz piszesz ze średnie, a potem że byłeś adminem, jak dla mnie stanowcze Nie. 

Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...