Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Z tej strony ,,Siara" tak dla nie jasności :D 

Zrobiłem ten temat ponieważ jak i mi jak i wielom graczom żygać się chce tymi jednymi i tymi samymi mapami , pytałem wiele osób co do tych map i wiekszość jest za moją propozycja  no ale to administracja decyduje . Ostatnio byłem zmuszony grać 5x z rzędu de_dust2_long albo przedłużali albo było mapa mala i long xd 

wiec tak przygotowałem kilka map które nie są w amx_map na naszym kochanym cod modzie 45k oto one :

 

Małe mapy ( typu fy_snow )  :::

 

- as_oilrig ( mała piekna mapa w kształcie platformy na morzu )

- cs_747 ( lotnisko z samolotem też mega mapa )

- cs_estate ( malutka mapka KOZAK na np 3 na 3 )

-de_prodigy  ( również pamiętam ta mapa była w amx_map , naprawde super mapa na 2 na 2 )

-de_vertigo  ( mapa to dosłownie BUDOWA :D dwa pietra w wierzowcu 10pietro tt 11pietro dla ct każdy ją zna na bank również 10/10 jak dla mnie )

 

Średnie // Duże ( typu de_inferno ) :::

 

- cs_backalley  ( wygląda jak ciasna dzielnica między blokami , troche dziwna mapa ale super jest )

- cs_havan ( miasto po bombardowaniu , wygląda jak irak hahaha :D )

- cs_italy ( podstawowa wersja , wpisałem tą mape ponieważ ta mapa cs_italy2 jest daremna i to nie tylko ja mam takie zdanie o niej )

- cs_siege ( kanion + kopania / podziemia )

- cs_airstrip ( system podziemi + kawałek jungli czy co to jest xd )

- de_cbble ( ta mapa pamiętam kiedyś jak byłem adminem była w amx_map ale usuneli :/ )

- de_chatueau ( przypomina rozwaloną wenecje ale również kozak mapa )

- de_nuke ( to chyba każdy zna tez zaje....ista mapa )

- de_piranesi ( mapa o kształcie zamku z łodzią też fajna choć na tej nigdy nie grałem przyznam szczerze )

- de_storm ( wyglądem przypomina auschwiz :D dziwna mapa przyznaje ale fajna cały czas jest tam burza )

-de_survivor ( KOZAK MAPA NAPRAWDE totalna zamieć i śnieżyca i ta piosenka w tle coś pieknego <3 mapa 10/10 jak dla mnie )

 

Moim zdaniem te wszystkie mapy powinny być dodane do amx_map 

dlaczego ?

tak jak pisałem wyżej granie tych samych map jest nudne naprawde leci dust2 potem np dusk i znowu dust2 albo eldorado i znowu i znowu yyhh :/

 

JEŚLI JESTEŚ NA TAK DZIEKI ZA WSPARCIE :)

JEŚLI NIE UZASADNIJ PROSZĘ PONIEWAŻ CHCIAŁBYM ŻEBY KAŻDY SWOJE ZDANIE WYRAZIŁ CO TO TEGO TEMATU MAP

 

PROSZĘ O WYPOWIEDZENIE SIĘ WSZYSTKICH ADMINÓW NASZEGO KOCHANEGO COD MODA 45K <3 

 

 

AAAAAA II JEŚLI JEST TO MOŻLIWE ....  JAK JEST VOTE MAP I LUDZIE WYBIERAJA MAPY , MÓWIE JEŚLI TO MOŻLIWE , ŻEBY VOTE BYŁO NA ZASADZIE TAKIEJ :

np.

dust2

inferno

nuke

cs_backalley

de_vertigo

 

chodzi mi o to żeby był lepszy mix map bo ostatnio jak widziałem kilka razy te vote map to sie za głowe złapałem bo było :

westwood

westwoodbig

dust2

dust zwykły

dust_1337 chyba 

ALBO

westwood

westwoodbig

assult

assult_upc

i coś tam  ..... 

jak dla mnie porażka z tym vote xd

TAKŻE PROSZĘ SIE WYPOWIEDZIEĆ CZY MÓJ POMYSŁ JEST GIT CZY NIE 

POZDRAWIAM MORDY ;) 

SIARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście, że na TAK!

Na serwerze w grane są w kółko te same mapy cs_assualt i dust, dust2 co jest już męczące i się grać odechciewa :/

Można by też było przywrócić starą mapę de_dust2_longb na prawdę fajna mapa :D

Jeśli nowych klas nie to może chociaż nowe mapy? @SadoS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że popieram mojm skromnym zdaniem najwyższa pora na dodanie czegoś innego ile można grać np dusta.. 

De_dust2_longb albo De_nuke_2x2 bardzo fajne mapy. 

@aquax

@SadoS

Edit: 

Przy okazji przydał by się reset lvl. 

Edytowane przez Zielona 9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś pomyślę ale dodam mapy tylko standardowe z csa, jakiś wymysłów nie potrzeba bo wtedy gracze grają po parę minut i wychodzą bo nie znają mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...