Skocz do zawartości
Nodi

 zamknięty Skarga Elo elo 350

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 16~23.03.2020
Nick gracza: @elo elo 350
Dowody: https://www32.zippyshare.com/v/y6xWkJ4Z/file.html  https://www84.zippyshare.com/v/Cz2i3FWP/file.html
Świadkowie:
Uzasadnienie: Łamie regulaminu 2 sg na BS , fleshe specjalnie swoim , obrażanie mnie i graczy , slapowanie mnie w grze bezpodstawne , reklamowanie stron internetowych , straszenie graczy że jak nie oddadzą perku to dostana bana , wchodzenie na TXT itd.

Zapraszam do tematu @Roy Keane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dowody2:

Zacznimy od ADMIN PRZYKŁAD 2 -  Nie przypominam sobie czegoś takiego, można to sprawdzić w logach :)

ADMIN PRZYKŁAD 3 - SERIO? XD Za napisanie do Dark storma "pała" od razu skargę składasz? xDDDD A jak mnie wyzywasz od podpierdalaczy to jest za********e, no nie? :))))))))))

ADMIN TXT - w regulaminie txt nie pisze nic o tamtym miejscu (:

ADMIN PRZYKŁAD - To już nie można w celach żartu napsiać czegoś takiego? Rozumiem, ze zaraz będzie komentarz od naszego SM forum, który ukrył posty Czarnej "ILE TY MASZ LAT, ŻE TAKIE RZECZY PISZESZ" Ale no bez przesady :)

Dowody:

Zacznę od flashy, moja odpowiedź jest taka, jak się biegnie na pałe Nodi to tak jest, po co rushujesz? Dobrze wiesz, że ja rzucam flashe na przeciwników, nie na swoich, to że je dostajecie to nie moja wina, przestańcie rushować, jest w tych "dowodach" ss gdzie w trupie na alexandrze EWIDENTNIE rushowałeś, a ja flasha rzuciłem :)

Ja niby obrażam? no nie wiem 

20200322172644_1.jpg.73bcfa24165390ebb65fc5f2b6bef0cf.jpg

20200314205555_1.jpg.5355d595fceafbee8e5b14fbc260c6ad.jpg

No nie wiem, czy pisanie takich słów na y@@ jest fajne, mnie to już zaczyna wkur jak mnie każdy od podpierdalaczy i konfitur wyzywa.

Co ma nick Keane/Roy wspólnego z obrażaniem? Nawet Roy się z tego śmieje, więc nie widzę problemu z tym nickiem.

Jedyne co jest w tej skardze imo słuszne to te sg, które postawiłem na bs, bo myślałem, że nie będzie sięgało, no cóż, człowiek nie robot, pomylić się może. Slapowanie też mozna uznać za "niesluszne"

Tyle ode mnie na ten moment.

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


50 minut temu, elo elo 350 napisał:

No nie wiem, czy pisanie takich słów na y@@ jest fajne, mnie to już zaczyna wkur jak mnie każdy od podpierdalaczy i konfitur wyzywa.

Jak coś cię denerwuję to to zgłaszasz a nie urządzacie pomiędzy sobą jakieś przepychanki.

Faktycznie w logach nie widzę nic na temat tego napisu na tsayu ale jest tam dużo ciekawych rzeczy.

np.

 20:40:12: *SPEC* elo elo 350 : jakby ad,min przszedł to macie powiedzieć
 20:40:15: *SPEC* elo elo 350 : bo perm )
 20:40:17: *SPEC* elo elo 350 : :)

To pierwsze co mi się rzuciło w oczy ale jest tego znacznie więcej. 

1 godzinę temu, elo elo 350 napisał:

Zacznę od flashy, moja odpowiedź jest taka, jak się biegnie na pałe Nodi to tak jest, po co rushujesz? Dobrze wiesz, że ja rzucam flashe na przeciwników, nie na swoich, to że je dostajecie to nie moja wina, przestańcie rushować, jest w tych "dowodach" ss gdzie w trupie na alexandrze EWIDENTNIE rushowałeś, a ja flasha rzuciłem :)

Przecież widzisz, że tam są więc te flashe rzucałeś z czystą premedytacją, wiedziałeś że twoja drużyna zostanie oślepiona.

 

1 godzinę temu, elo elo 350 napisał:

Ja niby obrażam? no nie wiem 

20200322172644_1.jpg.73bcfa24165390ebb65fc5f2b6bef0cf.jpg

20200314205555_1.jpg.5355d595fceafbee8e5b14fbc260c6ad.jpg

Obrażacie się wzajemnie, więc +1 wędruje na oba konta.

@elo elo 350 na twoje konto uzbiera się z tego wszystkiego więcej ostrzeżeń niż 3 więc równa się to z degradacją a Nodi na twoje konto ląduje +1 za obrazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...