Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, moją uwagę przyciągnął plugin od Klanu iż jest nie skończony jedna funkcja w nim nie działa dwa brak klanu przed nickiem na czacie lub w HUD chociaz (FUNKCJA INFORMACJE O KLANIE)

Za prosto jest zdobyc SOCZEWKE / EE / ITP

Nie działa komenda /freelvl

Jeśli można prosić jakiegos Administratora z dostępem do listy map aby dodał ją w tym temacie pasuje też ogarnąć te mapy bo wiele sie ich nie gra ;) 

Poprawić /regulamin

 

Dodać losowanie jednego VIP'a z graczy na mape i moze od 22 do 6 rano free VIP ?

Mozna zmienic nazwe HLTV na np. " SKLEP SERWERA /KUP " czy cos w ten deseń :D

 

@EDIT x3 chyba juz hehe :D
Moze pasuje kupic reklame cod'a ? 

Edytowane przez Swirusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jestem za bo ten klan rzeczywiście wydaje się nie skończony, ale zawsze coś :p. 

2. Czy ja wiem jeśli chodzi Ci o kupowanie perków to czasami wypadnie za pierwszym czasami musisz 500 monet wydać, żeby widzika wydropić xD. 

3. +1 

Dziękuję, pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.03.2020 o 17:00, Swirusek napisał:

iema, moją uwagę przyciągnął plugin od Klanu iż jest nie skończony jedna funkcja w nim nie działa dwa brak klanu przed nickiem na czacie lub w HUD chociaz (FUNKCJA INFORMACJE O KLANIE)

Nowe klanu są już zlecone technikowi do napisania 

 

Dnia 27.03.2020 o 17:00, Swirusek napisał:

Za prosto jest zdobyc SOCZEWKE / EE / ITP

Kwestia szczęścia, szansa na ich trop jest taka sama jak na wszystkie inne perki.

 

Dnia 27.03.2020 o 17:00, Swirusek napisał:

Nie działa komenda /freelvl

Freelvl był wyłączony bo był reset, jaki sens jest robienia resetu i dodawaniu tej komendy. Włączyłem go teraz.

Mapy były niedawno zmieniane. Freevip w nocy to jeszcze więcej expa dla ludzi którzy sobie nabijają lvle w nocy więc odpada

Dnia 27.03.2020 o 17:00, Swirusek napisał:

Poprawić /regulamin

Ten plugin jest do wywalenia zajmuje miejsce a przeczyta to nieliczna część graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...