Skocz do zawartości
Yo00n

 zaakceptowane Podanie o admina. Yo00n^ VOL3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Yo00n^
Wiek: 31
Doświadczenie (w byciu adminem): Wieloletnie. Już od 1.5 ( Ktoś pamięta ?: ) . Kilka innych serwerów 1.6 . Tutaj dwukrotnie. Dlaczego zrezygnowałem ? Przestałem grać.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Sporo zapomniałem przez te lata. Aczkolwiek sądze że mocne 5
Staż w CS-sie: od 2002
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Byłem administaratorem, sprawdzałem się. Nie miałem nigdy z nikim konfliktu na serwerze i nadal nie mam. Chciałbym pomóc reszcie administracji w pełnieniu swej funkcji ( niewielu z was widuje na serwerze ). Dużo ostatnio jest odpałów psujących rozgrywkę ( nie tylko oszukiści co na no recoilu i wh jadą. Dużo jest przypałów co swoich oślepiają, puszczają muzykę kiedy nie powinni.A przede wszystkim  wszechobecni gadacze, którzy przychodzą sobie pogadać (nieraz sami do siebie ) nie wnosząc nic do rozgrywki. To tak pokrótce. Nie wspominając już o obecnej sytuacji w Polsce i na Świecie. przez co więcej czasu spędzam przed monitorem.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3,5-4
Kontakt: Steam. reszty póki co nie podam
Link do GameTracker'a:  https://www.gametracker.com/player/Yo00n^/80.72.40.110:27026/

Edytowane przez Yo00n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...