Skocz do zawartości
PYSKACZ

 odrzucone Porządny admin PYSKATY ! #2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:P.Y.S.K.A.T.Y (MLW)
Wiek:21
Doświadczenie (w byciu adminem):BYŁEM NA JEDNEJ SIECI I OGARNIAŁEM
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5
Staż w CS-sie:12 lat
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty:chcę pomóc po prostu serwerowi sprawniej funkcjonować i zapobiegać nieproszonym sytuacją :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2,5h
Kontakt:STEAM
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/P.Y.S.K.A.T.Y%20%28MLW%29/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz zapobiegać sytuacjom, które nie powinny mieć miejsca to zacznij od panowania nad swoim językiem o czym była już mowa w poprzednim podaniu. Jesteś aktywną, kontaktową i mega pozytywną osobą na serwerze ale w dalszym ciągu masz problem z zachowaniem. W dalszym ciągu lecą epitety w stronę graczy gdy coś pójdzie nie po Twojemu a tekstami w stronę przede wszystkim kobiet, które są na serwerze przelotem lub dopiero co do nas dołączyły  przychodzisz samego siebie wchodząc na najwyższy szczyt buractwa i pokazując totalny brak szacunku w stronę płci przeciwnej ? Nie będę cytować bo doskonale wiesz o czym mówię ( nie dalej jak wczoraj dostałeś o to upomnienie ) i jeśli takie sytuacje dalej będą miały miejsce prędzej zobaczysz na swoim koncie bana niż flagi admina. Mam nadzieję, że tym razem coś do Ciebie dotrze i jak to mówią - do trzech razy sztuka. Zapraszam nie wcześnie niż za 2 tygodnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...