Skocz do zawartości
Adamekh

 zamknięty Uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Pare uwag i błędów które zdążyłem zauważyć, może da się coś z nimi zrobić. 
 

1. Sytuacja z dzisiejszej nocy na serwerze byłem tylko ja i Andrzej Pojara ( jeżeli dobrze pamietam nick ) dodało nam bota, który nam tylko przeszkadzał, po drugie w momencie jak się wchodziło w jego skore to postać zostawała tylko z nożem w ręce wiec jest on kompletnie nie przydatny. Może da się jakoś to naprawić ? Albo dodać możliwość usuwania go z serwera przez graczy. 
 

2. Moim zdaniem przydałoby się 3-4 sekundy ochrony po odrodzeniu się ( w sytuacji jak się ma taki perki lub skilla postaci ) + może by pomyśleć nad ochrona wszystkich graczy na 3 sekund po starcie rundy. Tak żeby nie zabić nikogo na eldorado przez ścianę ale żeby czas ten nie przeszkodził w skanowaniu bramy na duście. 
 

3. Dość często gram w godzinach mocno nocnych, ruch jest wtedy rożny raz jest dużo graczy raz gramy w 4 osoby. O tej godzinie ciężko o admina ( 1-3 w nocy ). Wiem ze w 1.6 była taka opcja jakby głosowania na wywalenie, ze cały serwer głosował - i było to bardzo często spotykane na serwerach właśnie CODa. Jeżeli jest taka możliwość fajnie jakby została dodana. 

4. Komunikacja, fajnie by było gdyby była możliwość dania info chociaż po śmierci. Teraz jak giniesz to automatycznie tracisz możliwość komunikacji ze swoimi sojusznikami. Jeżeli jest taka możliwość dajmy 5-10 sekund jeszcze możliwej komunikacji. Chodź wątpię ze jest taka możliwość, ale jest to denerwujące bo nie można nawet wytłumaczyć swojemu medykowi gdzie leży twoje ciało np
 

pozdrawiam
 

 

 

Edytowane przez Adamekh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


57 minut temu, Adamekh napisał:

1. Sytuacja z dzisiejszej nocy na serwerze byłem tylko ja i Andrzej Pojara ( jeżeli dobrze pamietam nick ) dodało nam bota, który nam tylko przeszkadzał, po drugie w momencie jak się wchodziło w jego skore to postać zostawała tylko z nożem wce wiec jest on kompletnie nie przydatny. Może da się jakoś to naprawić ? Albo dodać możliwość usuwania go z serwera przez graczy. 

Bot gra bez klasy więc biega z mp5, ponieważ klasa brak ma właśnie mp5. Broń mogłeś podnieść ze swojego "trupa", obok niego leżała na pewno. Raczej niemożliwym jest wywalenie takiego bota, ponieważ jest on automatycznie dodawany.

59 minut temu, Adamekh napisał:

2. Moim zdaniem przydałoby się 3-4 sekundy ochrony po odrodzeniu się ( w sytuacji jak się ma taki perki lub skilla postaci ) + może by pomyśleć nad ochrona wszystkich graczy na 3 sekund po starcie rundy. Tak żeby nie zabić nikogo na eldorado przez ścianę ale żeby czas ten nie przeszkodził w skanowaniu bramy na duście. 

Płotu na eldorado nie da się skanować, żeby dobiec do budynku i zacząć go skanować to na spokojnie 3 sekundy po starcie rundy mijają więc bezużyteczne. To samo tyczy się skanowania bramy na duscie, bez problemu można to ominąć, jeżeli ma się jakiekolwiek pojęcie. Co do ochrony po odrodzeniu się to fakt, przydało by się coś takiego, ponieważ taki partyzant potrafi się z 6 razy z rzędu odrodzić i jak ktoś się przykampi to ma łatwe fragi. 3-4 sek to może trochę za dużo, ale 2-3 sek już by było lepiej.

1 godzinę temu, Adamekh napisał:

3. Dość często gram w godzinach mocno nocnych, ruch jest wtedy rożny raz jest dużo graczy raz gramy w 4 osoby. O tej godzinie ciężko o admina ( 1-3 w nocy ). Wiem ze w 1.6 była taka opcja jakby głosowania na wywalenie, ze cały serwer głosował - i było to bardzo często spotykane na serwerach właśnie CODa. Jeżeli jest taka możliwość fajnie jakby została dodana. 

Z tego co kojarzę w konsoli chyba dało się zrobić votekicka, ale mogę się mylić. Do csgo jest o wiele ciężej robić niektóre rzeczy i obawiam się iż może to być niemożliwe.

1 godzinę temu, Adamekh napisał:

4. Komunikacja, fajnie by było gdyby była możliwość dania info chociaż po śmierci. Teraz jak giniesz to automatycznie tracisz możliwość komunikacji ze swoimi sojusznikami. Jeżeli jest taka możliwość dajmy 5-10 sekund jeszcze możliwej komunikacji. Chodź wątpię ze jest taka możliwość, ale jest to denerwujące bo nie można nawet wytłumaczyć swojemu medykowi gdzie leży twoje ciało np

Tu wielkie +1 jest to mega uciążliwe, że giniesz i nie da się dać info. Takie kilka sek na danie info byłoby idealne, ale kurcze nie zdziwię się jak to też będzie niemożliwe do zrobienia :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...