Skocz do zawartości
BUCH1

 odrzucone 2 raz skladam

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:BUCH
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):Moje doświadczenie jest bardzo dobre , ponieważ bywałem już na serwerach jako admin
Znajomość AMXX (W skali 1-10):Mocne 7/10
Staż w CS-sie:Mniej wiecej 6/7 lat
Steam / NonSteam:Oczywiśćie ze Steam 
Dlaczego Ty:Poniewaz gram wszczegolności w nocy , a wtedy jest najwięcej osób , które łamia regulamin , chitują , wyzywaja sie itp. Pojawiam sie rowniesz popołudniami, gram bardzo dużo a wszczególności oststnio na waszym serwerze . 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Dziennie okolo 5/7 godzin , w ostatnich 2 tygodniach na steam mam 52 godziny 
Kontakt:Steam , discord , teamspeak , facebook
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/BUCH/80.72.40.110:27027/

 

I odrazu , mówię że przepraszam za to nabijanie lvl . Jak chcecie możecie mi usunąć ten lvl :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

+ wiek

+ doświadczenie

+ amxx

- rzadko cię widzę na serwerze nawet w nocy a w nocy jestem często

---- regulamin (mimo iż sam nie jestem święty to każdy wie o co chodzi)

 

Graj częściej bo jakoś cię nie widzę i zmienię na TAK.

Życzę powodzenia :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety ale nie ma za co dać na tak, 

+ AMX

+ Wiek

+ Doświadczenie (lecz nikt nie może tego potwierdzić, że byłeś kiedykolwiek adminem)

- sytuacja która działa się około 27 marca 2020 około 17-18 nastej, widzę ,że wiesz o co chodzi

- czasami łamiesz regulamin z tego co słyszałem od pewnej osoby

- gt, co z tego ,ze masz x godzin w ciągu 2 tygodni skoro masz ledwo 6 godzin w tygodniu na tym serwerze...

W dodatku od poprzedniego podania do momentu złożenia tego minęło 10 dni, a podania składa się 14 dni po odrzuceniu.

@BezziZamknij to.

Edytowane przez GoldNM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...